Evsizlerin evi Olimpiyat Stadı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk Telekom Arena yapılırken Galatasaray, Fatih Terim stadı yapılmadan önce Başakşehir, Vodafone Arena yapılırken Beşiktaş bu yıl da Ümraniyespor kullanıyor. Evsizlerin evi olimpiyat stadı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
1ay Sporseverler soruya
1ay Görüşleriniz için teşekkürler

0|2
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• ilerde türkiyenin olimpiyatlara ev sahipligi yapacağı fikriyle yapılmış bir stad, sırf bu da değil çeşitli büyüklüklerde olimpik tessislerde yapıldı. Yapıldığı yer olarak çöküntü bir alana yapılmış, alçakta kalmış yani nüzgar estimi fena esiyor, Takımlar için dediğin gibi can simidi konumunda bir stad.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 23

• Ulaşımı sıkıntı , tribünler sahaya çok uzak , soğuk havalarda ayaz oluyor. Mimarisi rezalet. Harcanan paraya çok daha iyisi yapılabilirdi. Kimse tercih etmeyince , statsiz kalan takımlar mecbur olarak tercih ediyor. Geçen sene ustu kapatılacak diye birşeyler söyleniyordu , o şekilde düzenleme yapılırsa daha cazip olur ve milli takimin stadi olur. İngilizlerin Wembleyi gibi

0|2
    0|1
  • Türkiyenin en büyük stadı 83.000 seyirci kapasiteliydi bu son düzenlemelerden sonra 75.000 civarına düşürüldü unutulmaz bir Galatasaray Fenerbahçe maçı vardı o maçta polis ve güvenliklerle birlikte stad ful doluydu yani 70.000 küsür seyirci olsada güvenliğiydi polisti derken 80.000 kişiye yakın insan vardı ve rekordu 2-2 lik maç niketim gerekli düzenlemeler yapılırsa güzel bir stad olur diye düşünüyorum.

0|1
    0|2
  • Tribünler sahaya çok uzak kaldığından, sadece Futbol için yapılmış olsaydı çok kötü derdim.. ayrıca rüzgar çok etkili, stadın karşı iki tribünü arasında öyle bir esiyor ki donuyorsunuz.. ama olimpiyat oyunları atletizm vs. için iyi bir stadyum diyebiliriz.. Şimdiki hali gene iyi.. siz ilk yapıldığında, Galatasarayın şampiyonlar ligi maçları oynanırken halini görecektiniz.. ilk maçta 4 saat stattan çıkamamıştık..

0|2
    0|0
  • Bir zamanlar bende otoparkını antrenman için kullanıyordum. Simdide arkadaşlar metro durağının yan tarafındaki boşluğu kullanıyor. Futbol oynamak için muazzam kötü bîr yer. Çok rüzgar var. Trial, stant ve drift içinse sakin olduğu icin on numara :D

0|1
    0|0
  • yandaşlar milyonlar kazanacak diye yapılmış bir harabe. gidip görmüş biri olarak söyleyebilirim ki, maç izlemen imkansız abi cidden karşıdan rüzgra tokat vurur gibi gelio yüzüne, hele bide yağmur yağdı mı offf. o stadı gidip oraya yapmak yaa büyük dolantalık gerektirir ya büyük bir gerii zekalılılık

0|1
    0|0
  • Herkes çok kötü diyor ama yılana sarılıyor maalesef :S

0|1
    0|0
  • beton yığını dev stadyum kayblodum orda

0|1
    0|0
  • Olimpiyatı ne kadar sevmesemde özlüyorum valla
    Güzel günler güzel tribünler geçirdik orda 5000 kişi büyük işler yaptık

0|1
    0|0
  • O kadar para harcanıp yapılan ve devlet nezninde zararın dibine vurulan beton yığını

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim yorum yapamam bu durumda ama duyduğuma göre rüzgarlı oluyormuş bir kaç düzenlemeyle ve alt yapıyla daha kaliteli bir stadyum olabilir

0|1
    0|0
  • Devlete atılan büyük kazıklardan birisi

0|1
    0|0
  • stadyumdan çok herşeye benziyor ne o öyle stadyum mu olur

0|1
    0|0
  • Geniş ferah 11 kişi lik halı sağcılar nerede boş sa doldurup bir maç ypn

0|1
    0|0
  • Liverpool - AC Milan maçı için yapılmıştı zaten başka amacı yoktu yapılmasının...

0|1
    0|0
    • 1ay

bu stadı yaparsak olimpiyatları İstanbul'a verirler diye düşündüler

• kötü bir yer ama zor günler için iyi yer

0|1
    0|0
  • Berbat bir yer.

0|1
    0|0
  • tuhaf..

0|1
    0|0
  • cumhurıyet tarıhının en sacma yatırımları arasında bana gore

0|1
    0|0
  • Aslında güzel bir stadyum ama düzenlemeler yapilmasi lazım ve rüzgarın kesilmesi lazım

0|1
    0|0
  • Gelişmesi gerekiyor hemde çok acil

0|1
    0|0
  • nasıl oldu bu iş?

0|0
    0|0
  • Cok sevap islio bu stad

0|1
    0|0
  • Galatasaray Turk Telekom Arena yapılırken Ali Sami Yende oynuyodu bir ara Ali Sami Yen tadilata girmişti Bjk İnönüyü paylaşmamış ve Gs o ara Olimpiyatta oynadı

0|1
    0|1
Yükleniyor...