Bir erkeğin hatasını anlaması için taktik :)

hatalı olduğu halde tabiri caizse çirkeflikle üste çıkmaya çalışan bununla yetinmeyip bir de suçlayarak giden bir adamı (adam diyorsam lafın gelişi) geri döndüğünde nasıl pişman edebilirim?..

Mesaj attığında tepkisiz kalarak mı, soğuk konuşarak mı?..

Facebookta mutlu görünerek mi yoksa tepkisiz kalarak mı?

ben onu affetmicem ama hatasını anlamasını çok isterdim..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir ortamda adam yerine koyma o ona yeter...

0|0
    0|0
    • aynı ortama giremiyoruz.. facebooktan mesaj atabilir okuyup görmemezlikten gelmek gibi mi mesela? ya da kısa anlamlı konuşarak mı?

• o cevabı da hatta bikaç saat sonra verirsem tam olur. ama ya devamını getirmezse o da bana şap diye oturur :D

• iyide sen devamı gelmesin diye zaten ona sen nasılsın diye sormuyosun işte... bence yeterli cevap olur yarım saat senden nasılsını duymak için bekler :):) oturan ona olsun ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• dengesiz bir erkek hatasını anlayacak olsa zaten hata yapmaz

0|0
    0|0
    • o yüzden çirkefe yatıyo zaten

• bence sunu göstermelisin senin kaliteni onub seviyesine inince ne olucak ? sus bence cevap verme hiç .. anlasın kaliteni bir mesajlık değeri bile olmadığını

0|0
    0|0
    • biraz bile olsa sevgi beslediğin kız sana bunu yapsa 5 yıllık ilişki sonunda bu sana koyar mıydı.. ve bu kızla istanbulun her yerinde anın olsa?

• koysa ne yazar! ben her zaman kendimi düşünürüm sende öyle olmalısın neyi ne kadar seviyorsun bunu sana yapmış hangi sevginin peşinde olup ne anlıyacaksın...

• hatayı sen en başında yapmışsın :D

0|0
    0|0
  • Bir insana en büyük ceza onu görmezden gelmektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• %100 tepkisiz kalarak hayatım.

0|0
    0|0
    • işe yaradı galiba? :) o kadar pişman etmek istiyorum ki onu..

• evet. tepkisiz kal. hiç birşeyine cevap verme. tınlama umursama. yani kaçan kovalanır taktiği.

• hiç hayatına girmemiş gibi yok sayarak tepkisiz davran yeter

0|0
    0|0
  • aynı hatayı bende yaparım hatta daha mislini o zaman ben napmışım der ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...