Dünyadaki en pahalı olan ve ama asla parayla satın alamayacağınız şey nedir

dünyadaki en pahalı olan ve ama asla parayla satın alamayacağınız şey nedir

Güncellemeler:
cvbı söyluyorum cevab ZAMAN arkadaşlar dünyadakı en pahalı paha biçilemez ama paranında satın alamayacağı şey zamandır bunu herşeyle örenkelndirebilirsiniz ölüm düşeğindekı adama parayla 1 dakıka satın alabilirmisiniz acaba gibi 2 arkadaşdan doğru cvb geldı 1cisi SEMMİ 2 ci arkadaşsa oneal ayrıca herkesin bir cvb yazmasından dolayıda teşekkürederim

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Bilgi.

Pahada ağır, yükte ağır, sınırı yok.

Epey pahalıdır ve sınırı yoktur. Satın aldığımızı sanıyoruz ama aldığımız bir şey yok. Sen aldıkça o artacak.

0|0
    1|0
  • Gerçek aşk para bile yetmez almaya emin ol..

0|0
    0|0
  • kişinin şerefidir..

0|0
    0|0
    • bu zmanda şerefsiz ama paralı insanlar itibar gördükleri için malesef şeref yyada erdem özellikleri deyil

• benim için değil ama aaaaaaaa

• ben genelden bahsedıyorum tekilden deyil ama

• 5 harfli - Güven

0|0
    0|0
    • madiyat olmadımı kimsenın kendine güvenı olmoyo kendine güveni olamayn başkasınada güven veremez kısca para gene işin içinde üzgünüm yanlış cvb

• Karşılıklı güvenden bahsediyorum kendine güven'den değil. O zaman her zengin adam güvenilir oluyor senin dediğine göre. Ayrıca kendine güven de maddiyat değil karakter meselesidir. Adam gibi adam paradan başka güvenecek şeylerinin farkındadır zaten.

• Geçmişimiz olabilir..

0|0
    0|0
    • geçmişinizdekı herşeyı olmasada bitakım şeyı paraylada telafı edebiliriz ama demi

• Güven olabilir.

0|0
    0|0
  • Para ile alınmazsa ne ile alabiliriz? Azcık ipucu ver.

0|0
    0|0
    • ip ucu verdimmi bilirsiniz zaten az daha sabır ilk güncellememde ip ucunu vericeğim

• bence dünyada ki en pahalı şey güven satın alamazsın

0|0
    0|0
  • Hawaii adası

Adanın tamamının fiyati pahalıdır ama ABD satmaz

0|0
    0|0
  • Vicdan tabikide

0|0
    0|0
  • ben dinazor diyorum asla satın alınamaz hem hala hayatta olsalardı en pahalı şey olurlardı

0|0
    0|0
  • Tabikide aşk

0|0
    0|0
    • yeri geldimi parasız aşkda yaşanmıyo ya da o para aşkı bile satın alabiliyo malesef geçersiz cvb üzgünüm

• hatalarimiz pahaliya mal olur genelde

0|0
    0|0
  • dubai

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zamandır zaman.

0|1
    1|0
  • Geçmişimizi parayla satın alamayız

0|0
    0|0
  • NORMAL insan GURURU...gururunu bile satışa çıkaranlar vardır diye normal kelimesini koyma ihtiyacı hissettim...

0|0
    0|0
  • Dünyada hiçbir şey bedava verilenden daha pahalı değildir..

0|0
    0|0
  • Ben, beni kimse satın alamaz

0|0
    0|0
    • :)))) sen satılıkdamısın kardeşkı sneı alsınlar

• evet çok pahalı bişe ama paranın satın alamayacğı bişe evet düşün ya satın alınabilseydi dünyanın en pahalı şeyı olmazmıydı sence o bakımdan

• satın alınabilseydi neler yaparlardı biliyor musun? promosyonlar mı dersin, hediyeler mi dersin? :))) o yüzden dediğin gibi paha biçilemiyor ve kimsenin tekeline girmiyor ya ;)

• qwe link

0|0
    0|0
  • sağlık.şu an dişim ağrıyor lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...