Ne yapmaya çalışıyor anlamadım :(

Arkadaşlar sevgilimle dün ayrılmak zorunda kaldım daha doğrusu kendisi sebep oldu eski sevgili mevzusuydu dün o isimle kızla mesajlaştığını gördüm inkar etti.Ama bana karşı da hep ben ondan nefret ediyorum alma onun adını ağzına diyip duruyordu kız hiç vazgeçmemişti sevmekten küfür yazdığı mesajları bile okumuştum ama dün niyeyse onla mesajlaşıyordu ne yazdığını bir görseydim! neyse doğal olarak ayrılmak istediğimi söyledim bu sefer her ayrılıkta dediği gibi ben seni sevmiyordum sonradan bağlandım senden sonra kimse olmayacak sonsun falan dedi hergün ölmektense bir kere ölürüm daha iyi dedi sonra daha itiraf edeceğin bir şey kaldı mı diyince de seni sevip sevmediğimi bilmiyorum dedi konuşmak istemiyorum dedikçe konuşalım dedi durdu çıkarken gözlerinin içi gülüyordu ne biliyim daha perşembe günü buluşmuştuk bana en güzel hediye sensin diyordu pazartesi günü bana sürpriz yapacaktı heycanlıydı neden bu kadar incitmeye çalıştı sonunda da seni unutucam dedim sen güçlüsün yaparsın dedi inş hoşçakalırsın dedi.ne yapmaya çalıştı ki

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• onu anlamadın bunu anlamadın ama bu millet neden hep haziran ayında ayrılıyor bende onu anlamadım :) (bende dahil )

0|0
    0|0
    • yeni birilerini bulurlar diye galiba sokaklar cıvıl cıvıl olunca

• kötü bir durum özellikle hep karşılaşma imkanı varsa umarım geçer sizinde acınız :/

• hayırlısı olsun

Erkekler Ne Diyor 2

• (nedense) son zamanlarda etrafa bakıldığında bolca görülebilen ilişki türleridir çıkar ilişkileri. kommensalizmden, mutualizmden, asalaklıktan, maddi çıkarcılıktan öte maneviyat çıkarcılığı vardır ki, diğer türlerine göre daha bir sömürücü, daha bir içten pazarlıkçıdır kanımca.

0|0
    0|0
  • aslında ikinizi birden idare ediyormuş. zora düşünce birinizi seçmek zorunda kaldı. bu olay da onun için fırsat oldu onu seçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o kiza hisleri bitmemis o yüzden onun hakkinda konusmak istememistir nefret de bir sevgi göstergesidir belkide cok seviyordu cok kirgindi unutmak istedi yapamadi

0|0
    0|0
    • onun sevdiğini başka biri vardı onu unutmak için bir nevi bu kızla çıkmıştı kullanma olsa onu kullanıyor derdim çünkü bizim ilişkimiz bariz ortadaydı of bilmiyorum hayatımı mahvettiler

• ben kullanıldığımı hissettiğim için aslında kötüyüm dün mezuniyetim vardı özel bir gün sonuçta arkadaşım senle konuşurken çok mutlu ya nasıl böyle bir şey olur onların ilişkisi farklı kızı tanıyoruz sonuçta dedi beni dün kolumdan tutup dansa götürüyordu o sırada gördüm mesajı da yani günüm mahvoldu diyebilirim :(

• kulanmamisdir sacmalama onlar birbirlerini kuallaniyordular ancak hem mesajda ne yazdigini görmedin sonucta bise demek zor eher sana yalnis yapdiysa bile bu seni deyil kendilerini düsürür sen degerlisin onlar seni takmamis olsa dahi bu seni degersiz kilmaz onalrin nekadar basit ve düsük oldugunu gösteriri hic üzme kendini

• iletişimi kes.sakın arama sorma onu.insan yerine koyma! o kızlada bozuşunca yine sana döner asalak pislik.mide bulandırıcı erkek tipi işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...