Boyum bu saatten nasıl uzar?

21 yaşındayım ve boyum 1.65 bu saatten sonra nasıl uzatabilirim?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• boyun uzayınca ne olacak ben 184üm boyum karnım doyurmadı şuana kadar ne sebebten dolayı boyunu uzatmak istiyorsun? boz uzaması benim bildiğim en hızlı ergenlik döneminde olur o da 13 18 arasıdır...18den sınra hızlı uzama durur...ergenlikte ortalama 20 ila 40 cm arası insan uzar...daha sonra uzasa bile 2-3 cmdir...bunlar zamanında sağlık dersimiydi lisede okutmuşlardı eksik olabilir ama kafaya takma boyunu önemsiz bir mevzu bana göre en azından...

0|1
    0|0
    • ama kızlar uzun boylu erkeklerden hoşlanıyo bu gidişle bekar ölüp gidicem sevdiğim bütün kızlar benden uzun

Kızlar Ne Diyor 10

• Pilates! Erkeklerde max 7, kadınlarda max 5 cme kadar omurların arasını açarak uzatıyormuş. zamanım olunca ben de deneyeceğim

0|1
    1|0
  • uzayacağını sanmam maalesef.

0|0
    0|0
  • basketbol oyna.cnku daha uzamaz

0|0
    0|0
  • uzamaz çoktan durmuştur.

0|0
    0|0
  • Uzamazsın bu saatten sonra . I feel sorry for you :*

0|0
    0|0
  • uzama 20 yaşında durur

0|0
    0|0
  • Yaşın geç:/

0|0
    0|0
  • basket oyna

0|0
    0|0
  • benimkilerde çok uzun sakarlık yapıyorum ancak

0|0
    0|0
  • Uzama bnce.çok uzun boylu erkekkrrde pk hos olmuuyo.kısa bolu daha sematık.ama çörekotu ye uzatıyo denılıyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Uzayamaz boyun artık, kendini bu şekilde yaşamaya alıştırmak zorundasın!

0|1
    0|0
  • yaş la pek alakası yok büyüme kıkırdaklarına bakman lazım eğer kapalıysa 10 yaşında olsan uzamazsın ama açıksa 30 yaşın da bile uzarsın

0|1
    0|0
  • basketbol değil yüzme gençken ben çok basketbol oynadım hiçbir şeye yaramadı. ama sana hiçbir şeyin faydası olmaz bence 21 yaşa kadar uzuyor erkeklerde en fazla diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Boy genetik bir mevzudur. Dışarıdan müdahale pek mümkün değildir.

0|1
    0|0
  • yaş 21se yolun sonu gelmiş demektir

1|0
    0|0
  • bi 4-5 c uzarsın uzayanıo gördm 21 de 4cm uzamıştı ama tavana ney zıplıom diyodu kalsiyum la beslenip barfiks çektiğini söyledi

0|1
    0|0
  • walla ben 22 yasındayım 1.73 boyum var yüzüyorum ip atlıyorum body yapıorm:D uzarsa söleerm

0|1
    0|0
  • Çok zor uzar ama genetik meselesi belli olmaz. Basketbol oyna 2-3 sene 170 olursun belki

0|1
    0|0
  • topuklu giy

0|0
    0|0
  • basketbolll

0|0
    0|0
  • İş işten geçmiş artık kardeş yapacak bişey yok artık

0|0
    0|0
  • Bende 20 yaşında durdu sabit kaldı