Taraftarların Takım Adı Kullanarak Taksime Çıkmasını Nasıl Buluyorsunuz ?

Taraftarların Takım Adı Kullanarak Taksime Çıkmasını Nasıl Buluyorsunuz ?Aslında gezi parkını destekleyecekler sandım partiyle devrimle işleri olmayacak sandım ama videoyu izledikten sonra tayyip istifa sesleri yükselince anladım ki bunlar gerçek taraftar ve ya gezi parkçılar değil !

Bence Fenerbahçeli biri olarak söyliyeyim Fenerbahçeliğin ne siyaseti olur ne de partisi...

Galatasaraylı ,beşiktaşlı ve fenerbahçeli arkadaşlar ne diyor bu duruma ?

Güncellemeler:
(Parti Flan tutmuyorum Sdece Provokasyona karşıyım ! )
bir kaç arkadas taraftar grubu diyo hiç bir taraftar grubunun sitesinde gezi parkına çıkıyoruz diye yazmıyor siz hala neyin kafasını yaşıyorsunuz ?
taksim meydanda bir firmada çalışıyorum gece vardiyamı bırakıp eve giderken apo posterlerini görünce toplatırlar sandım gece vardiyasını almaya giderken yine asılıydı siz önce içinizdekileri bir süpürün sonra tayyip istifa seslerini yükseltin siz önce içinizdeki provokasyonları silip alet olmayın bende sizinle bagırayım ... !

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Taraftar grupları bile el ele verdi direniyor siz hala provokasyon diyorsunuz..

Bunlar da mı marjinal, bunlar da mı halk değil?

Teyzem ayağında terliklerle çıkmış diyor ki '' sabah çocukları okula gönderdim, yemeği koydum geldim''..

Marjinal gruplara bak..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Gerektiğinde bir olacaklarını gösteriyorlar işte. He şu olaylardan sonra kardeşlik mevzusunu maçlarda da gösterirlerse daha tatlı olur. Taraftarlardan tek rahatsız olduğum Bursaspor'un piskopatları oldu.

1|0
    0|1
  • Şimdi insanlar eskiden takımları için kavga ederdi , birşey birleştirdi bunları. Saçma bir dava için bir birlerini öldürmekten iyidir. Oraya çarşı, gfb,ultraaslan,fenerbahche,solaçık grupları gidiyor. Yani ,gidipte oraya yaşasın beşiktaş diyeni duymadım.

1|0
    0|1
    • Ben canlı izliyorum şu an mynetten bir fnerbahçe diyolar bir hükümet istifa :)) Sen bir haberleri takip et bakalım

• Ne oldu biliyor musun provokasyona takımlarımız alet oldu ! EĞER GERÇEKTEN HAKLIYSAN Sandıkta göstereceksin kendini duymadın mı açıklamaları gezi parkına birşey olmayacak neyin kafsı bu ?

• Takımlar değil , onları tutan insanlar istedikleri gibi bağırırlar. Karışamazsın, sana göre provokasyon ama onlara göre bir isyandır keke :D Sandık mı , ha şu barajı kaldırmayan ve sandıkları çalanların sistemi mi , bırakın sizde kalsın. Gezi parkında insanlar isteklerini söylüyorlar. Elbet istediklerinide alacaklar.Sokaklar bunun için var.

• İyi buluyorum.

1|0
    0|1
Yükleniyor...