Dövüş Sporlarıyla İlgilenenler bir bakabilir mi Acil !!

Ya arkadaşlar dövüş sporlarıyla ilgileniyorum yapıyorum kickbox 1.5 yıldır hareketler iyi hoşta yumruk yete tekme yüzüme yiyince gözüm kapanıyor bir türlü geçemedi nasıl geçti sizin ki ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl gözün kapanıyor?

Refleks mi veriyorsun yani..

1|0
    0|0
    • evt

• Haa suratına doğru gelirken gözlerini yumuyorsun=/

Şimdi anladım..

Önüne geçmek istiyorsan darbeye odaklanma rakibin ayaklarını ya da kollarını izleme.

Bütün olarak bak rakibe onun suratına bakarken de tekmenin sana doğru geldiğini sezebilirsin.

• he gözümü yumuyoruym

Kızlar Ne Diyor 4

• hocalarına sor:)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun,doktora git.

0|0
    0|0
    • ne doktoru ya bir yeirm mi krılırdı :D

• bırak yapma sen bu sporu

0|0
    0|2
    • nasıl bir mantık bu ya boşuna hevesini kırmayın adamın

• Aynen kardeşim verdigi tavsiyeye bak bırak sporu hayatımda en çok istedigim şeylerden biri dövüş sporlarında derece yapmak bu işte yol etmek ben böyle mutlu oluyorum...

• korkudan tabi normaldir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• önemli değil kardeşim en iyi kbcilerde bile olur bu önemli olan darbe yemeye sebep olmaması açıp hemen kapıyorsan sorun yok

0|0
    0|0
    • Abi böyle oluncada yaptıgı ataktan kurtulamıyorum yani karşı atak yapamıyorum zaten maçlara çıkınca o kadar seyirci karşısında acayip bir heyecan basıyor ne yapacagımı bilmiyorum bide o olunca tam boktan dövüşüyorum...

• gardı çok iyi alıyoz biz sorun olmuyo. gardını iyi alamazsan gözüne yedinmi dahada açamazsın o gözü

0|0
    0|0
    • yo bende iyi alıyorum ama ister istemez yumruk geliyor geldimide yumuyorum gözümü

• Gard'ın açıkken yüzüne tekme yersen gözün açık-kapalı, her türlü nakavt olursun :D

Tekme ve dizlere dikkat etmelisin.Gard'ını açmamaya çalış.

0|0
    0|0
    • hacı mesele orda değil yüzüme yumruk yedigim zaman mesela dayanabiliyorum diyelim ama gözlerim reflex verip kapandıgı için kaçamıyorum

• aynen :D sen ne sporu yapıyon

• Kick boks ve muay thai..Farklı sayılmaz zaten :D

• en iyisi aikido

0|0
    0|0
Yükleniyor...