Bugünkü bjk ile gs maçlarını ve hakemleri kıyaslayacaklar varmı?

Bence hakem olarak ikiside kötüydü. Oyun olarak bjk iyi ama gs idare eder

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş güzel oynadı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş daha baskilı oynadı rakibin net pozisyonu yok nerdeyse , en azından kaleci Fabri resmen yattı
    Gs ilk yari iyi oynadı , ikinci yari ise Gençlerbirliği ezici üstünlük kurdu yine muslera tek başına kurtardı
    Hakemlere bakarsak Beşiktaş in hakki yenildi , gs ise kollandi

İlk dakika ceza sahası önünde önce Aboubakara daldı sonra Cenke ama devam verildi
    Atibanin kafa vurusunda kayserili eliyle oynayıp topun yönünü çevirdi net penaltı. Sadece benim için değil tüm yorumcular penaltı dedi
    Tolgaya taban dalindi devam

Gs maçında gençlerin verilmeyen golü bence ofsayt değildi kafayı vuran arkadan çıktı gibi tekrar izlemek lazim. Ayrıca son dakika tehlikeli yerde cüneyt frikigi veremedi
    mobile.twitter.com/.../1

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaş maçının özetini izledim net birşey söyleyemem gördüğüm el pozizyonuna penaltı verilebilirdi iki takımında pozizyonları var Galatasaray maçını ise izledim ilk yarı iyiydik özellikle Derdiyok iyi işler yaptı goldede katkısı çok büyük birde Beuma'ya pasını gole çevirse Bruma 0-2 biterdi ilk yarı ikinci yarı tabi Gençlerbirliği skorunda etkisiyle baskılıydı ama Muslera önemli işlere imza attı bu maç hakem için çok rahattır ofsayt pozisyonunda 1 değil 3-4 kişi ofsayttı ve hepside topa hareketleniyor dikkat edin yani tartışılcak bir pozizyonu hatırlamıyorum öyle aman aman.

0|2
    0|0
  • Gençlerbirliği her takim için zor bir deplasman zaten 4 yıldan sonra ilk kez galip geldi Ankarada Galatasaray ve takımın beyni Sneijderde yoktu buna rağmen ilk yarı iyi oynadı ve kazandı

0|0
    0|0
  • Bjk maci kac kac bitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...