Oscar cardozo transferi gerçekleşir mi?

Oscar cardozo transferi gerçekleşir mi? Fenerbahçenin transfer etmek istediği oscar cardozo hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• oscar cardoza bu sene beşiktaşta demdi demeyin bak buraya yazdım adalı anlaştı onla

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• olabilir

0|0
    0|0
  • para para para bunu vereblyrsan her oyuncuyu getirrsn ayrıca gelirse iyi işler yapablr..

0|0
    0|0
  • 30 yaşında en az 10 milyon euro 31 yaşındaki b.alvese 5,5milyon euro veren cardozoyuda alır

0|0
    0|0
  • en az 10 milyon euro eder bence Fenerbahçe genç bırısını alması lazım Galatsarayda aynı şekılde bu ne ya burası huzur evı mı arkadaş

0|0
    0|0
  • %90 gerçekteşcek. çok sağlam bir transfer gol kralı bile olabilir 2 sezon formu düşmez. 4 sezon yeteri kadar güzel oynar. istikrarlı futbolcu. ne denebilirki çok sağlam adam

0|0
    0|0
  • habertürkde bu haberler çıkmıştı kulüp yalanlamıştı

0|0
    0|0
  • bence El nino yu alalım bu kişi Fernando Torres lakabı el nino :D

0|0
    0|0
  • Olabilir ama sow kadar katkı sağlamaz bence

0|0
    0|0
  • iyi bir golcü yalan yok ama biraz ağar kalıyo o yüzden real madrid veya barcelonada diilde benficada oynuyor bızım lıgde cok hızlı dııl zaten oynar bence

0|0
    0|0
  • Gerçekleşe bilir

0|0
    0|0
  • parayı veren düdüğü çalar fenerde poh gibi para var .d

0|0
    0|0
  • adamı gerçek hayatta hiç izlemedim ama football manager oyununda iyi bir oyuncu :D

0|0
    0|0
  • alamazlar gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok iyi bence,biz alalım onu ya:))

0|0
    0|0
  • Pek sanmam. Olursa Fener için çok iyi olur.

0|0
    0|0
  • olursa fenerbahçe için bomba transfer olur

0|0
    0|0
  • gelmesini en çok istediğim oyuncu. zaten başarılı fenerbahçede de iyi işler yaparmış gibi geliyor. ama sow u satıp onu almak yerine ikisinin beraber oynaması daha mantıklı bana göre.

0|0
    0|0
  • sanmam gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...