Çok çıktığı olan kız mı kaşar? tek çıktığı olup onunla yatan mı?

Çok çıktığı olan kız mı kaşar? tek çıktığı olup onunla yatan mı?

0|0
10|21

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler bu konuyu şöyle ele alır.

diyelimki ebru aliye verdi ama osmana vermedi

osman ebruya kaşar der

ebru osmana verir aliye vermezse

ali ebruya kaşar der

ebru hem aliye hem osmana verirse

hem ali hem osman ebruya kaşar der

ebru kimseye vermezse

ali ve osman, ebru bize vermediğine göre başkasına veriyodur diye düşünür ve yine ebruya kaşar der

ebru Allah yardımcın olsun

kadın olmak zor benim ülkemde.

6|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 21

• Kaşar: Yemeye müsait anlamındadır.

Yatan zaten kaşardır.

Çıktığının haddi hesabı olmayan da kaşarlanmış/kaşarlaşmıştır.

Her kez 1 kere öpse totalde ırzına geçilmiş gibi olur... Dimi

0|0
    0|0
  • hayatında biri varken .ötü başı oynayan kız kaşar...

0|0
    0|0
  • Aslinda ikisi de kasar degil bazi insanlar sanslidir ilk sevdigi insanla uzun sure sevgili olarak kalir hatta bazi insanlar bu ilk sevgilileriyle evlenirler ama bir de diger taraf var her seferinde fercek aski yakaladigini sanan kizlar ama aslinda yakalayamayanlar burda simdi ilk ornek verdigim kizda ikinci kizda kasar degildir cunku ask vardir isin icinde bunlara kasar diyemeyiz ama sadece gunu birlik olanlara kasar diyebiliriz sadece zevk icin baskasiyla birlikte olanla...

0|0
    0|1
    • yalnış...kaşar kız ilişkiyi sıkılınca sırf sıkıldığı için bitirip bir başkasına yönelen kızdır... ilişki içinde uyuşamayıp ayrılmak başka bir olaydır ve kaşarlık değildir... dolayısıyla yanlış adaylarla çıkan biri 10 kişiyle de çıkmış olsa kaşar olmaz... ama çok iyi götürdükleri halde ilişkiden sıkıldığı için yeni heycanlar aradığı için hazırda adam bulundurana ve ona gidene kaşar denir... aynı şeyleri erkek de yapıyor ise kaşardır...

• İkiside ırıspıdır

0|0
    0|0
  • Kız dedigin öyle herkezle cıkmaz zevk icin ona kaşar da denmez kız ilk basta birisini sever cidden sevdigi icinde onla evlenir onunla ozaman yatarsa kasar degildir ama evlenmeyi dusunmeyip onunla yatmayi dusunup ayrilip baskasiyla yatmayı dusunuyosa herkezle cıkmayı dusunuyosa kaşarın âlâsıdır açık ve net.

0|0
    0|0
  • Şimdi tek çıktığınla yatarsan ve evlenmezsen kaşar derim ben. Çok erkekle çıkan kız o erkeklerin parasını yemek için çıkıyordur ve hava atıyordur. Erkeğin parasını yiyorum diye hava atan kızların erkeklerin sadece parasını yetmediğini hepimiz biliyoruz. Kısaca her ikisinde de tost olur

0|0
    0|0
  • Ruhu oo... olanın bedeni abdest tutmaz derler kişiliğinde varsa yani ikisinide yapmasına gerek yok :)

0|0
    0|0
  • çok çıktıgı olan kaşardır.

1|0
    0|0
  • çok çıktığı olan kız kaşar

1|0
    0|0
  • ikisinide kaşar kapsamına alıyoruz aynı fabrikanın malı ıkısıde fark yok ikincisi biraz daha kalite kaşar ama hakiki eski kaşar hemde

0|0
    0|0
  • çok cıktıgı olan kız kasar oluyorda çok cıktı olan erkek ne oluyor merak eıyorum :)

bakıs acısı cahıl kesımın tıpık cozumu mu bu salla gıtsın takma boleseylerı cıyercının onundekı kedı mısalı uzanamayn kasar dıyor ıste mundar edıyor hatunları :)

0|0
    0|0
  • Çok çıktığı olan kız.

0|0
    0|0
  • Her erkeğe mavi boncuk dağıtan kız kaşardır.

0|1
    0|0
  • ikiside kaşar biri taze kaşar biride eski kaşar ;)

0|0
    0|0
  • ne alaka cok cıkmakla, cok kısiyle yatandır

0|0
    0|0
  • Çok çıktığı olan.

0|0
    0|0
  • her ikiside kaşar sınıfına girer

0|0
    0|0
  • aynı anda 2452563 kişiyi oynatana deniyor

0|0
    0|0
  • her ikiside :)

0|0
    0|0
  • Bu zihniyettekilerin hepsi kaşar ama en kaşar kızları seviyorum

0|0
    0|0
  • ikisi de :)))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• bir bayan olarak böyle bir soruyu nasıl soruyorsun? kadını o hale getiren erkeklerdir ,ahlak yoksunu. kadın istese bile erkek anasını bacısını düşünüp uzak durmalı bence

1|0
    0|0
  • İkiside yaşardır :D

0|0
    0|0
  • Ha illa kaşar dicen yani biri olmazsa öteki.

0|0
    0|0
  • Iki veya daha fazla kişiyi oynatan.

0|1
    0|2
  • çok çıktığı olan tabiki eksilerler şimdi

0|0
    1|2
    • o eksileyen kaşarsın ayad kaşar tanıdığın var ki gocunmuşsun

• Çok çıktığı olan kız.

0|0
    0|0
  • her zaman çok çıktıgı olan derim ... ama bu kişilikle alakalıdır bunlar boş derim..

0|0
    0|0
  • Bir suru sevgilisi olmus olan kizin pek masum oldugunu sanmiyorum zaten o da yasamistir illaki bir seyler...

1|0
    0|0
  • Her ikiside, tek ciktiginla yatan farki ne onun sonrasi da gelir iliskisi bittiginde

0|1
    0|0
Yükleniyor...