Aqua Parka gidicem yüzme bilmiyorum ama.

Ben izmirde oturuyorum Aqua Parka gidicem.Yüzme bilmiyorum ayrıca.Yüzme bilmiyosan gitme demeyin başka nerde öpğrenicem :D Size sorum İzmir balçovadaki havuzların boyları? kaç cm.Her yere baktım bulamadım belki gideniniz vardır.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadasimizin da dedigi gibi; "Aqua Park`taki havuzlar derin olmaz "

Yani derin olanlari vardir ama onlar ayri bir yerdedir. Sırf `yüzmek` icin yapilanlardandir. Eger siz kaydiraklardan kayıp, atlayip, ziplayip havuza düstügümde bogulur muyum diyorsaniz, bogulmazsiniz. Cünkü o yerlerin (Gerek kaydirak gerekse de baska seyler olsun) bitimindeki sulari cok derin yapmazlar. Ordaki amac kaydiktan sonra yumusak bir inis yapabilmektir. Onun icin de suyu cok derin yapmazlar. Ancak ve ancak boynunuza kadar gelir.

Suya girdikten sonra ayaga kalktiginiz sürece bogulmazsiniz.

Ama siz bir yine de oraya gidince sorun, kaydiraktan kaymadan önce. Bu suyun derinligi ne kadar diye.

Bazen standartlarin disina cikabiliyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aqua park havuzları derin olmaz merak etme git eğlen. Ayrıca İzmir de oturuyorsun ve yüzme bilmiyorsun o da ilginçmiş :))

1|0
    0|0
  • gidebilirsin havuz ortalara doğru derinleşiyor diğer yerler iyidir veede aile havuzları felnda var yanii boyunu geçmez merak etmee

0|0
    0|0
  • 50cm galiba yaziyor zaten kaç cm k

0|0
    0|0
  • ordakilere sor .

0|0
    0|0
  • Bütün havuzlar ortalama 2 metre derinliktedir.Ama daha sığ yerleride olabilir.

0|0
    0|0
  • 1.5 metre derinlik var ortalama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• havuzların boyları ortalama 2-3 metre oluyor zaten.sen en iyisi yüzme bilmeden duş hariç suya yanasma kardesim

0|0
    0|1
  • yanına can yeleği veya kolluk al suyun tadını çıkar.ben öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yuzme bilmiyorsan bir dakine ogrenmeye calis her zamen lazim olan bir sey. Sana tavsiyem havuza gir bebekler icin...Yani uzak dur bogulursan rezil olursun ve hatta travma yasarsin. Guneslenmeye bak sen. Arkadaslarna gidiyorsan onlara anlat bilgileri olsun...Ayrica hic mi yuzmedin Yani Suda nasil durucaginida mi bilmiyorsun erger biliyorsan korkma

1|0
    0|0
Yükleniyor...