Sevgilinizi psikiyatriste götürür müsünüz?

sevgilimle anlaşamadığımız atıştığımız ufak tefek sorunlar var genelde gülerek tartıştığımız sorunlar zaten hemen tatlıya bağlıyoruz sevgilim vurdumduymaz despot duygusuz biri bunları kendiside kabul ediyor bende bir gün psikiyatrise gidelim uzman eşliğinde sorunlarımızı çözelim dedim doktordan randevu da aldım önce kabul etti daha sonra doktorun erkek olduğunu öğrenince vazgeçti başka birgün gidelim bugün hiç havamda değilim dedi

bunu birkaç yakın bayan arkadaşıma söyledim doktora gitme fikri onlara çok saçma geldi sizcede öyle mi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• "Hadi gel yürü psikiyatrise gidelim" olayı olmamalı. Önce kendi aranızda çözmeyi deneseydiniz keşke. Burda iş fazlasıyla sana düşüyor çünkü ona karşı çok hassas davranmalısın eğer duygusuz biriyse. Gerçekten değer verdiğini hissettirmelisin sevgini göstermelisin. Sonra denemelisin sorunu çözmeyi. Direk doktora gitmek doğru değil tabi ki. Zaman geçer bakarsın bir değişme yok ikinize de sıkıntı yaratıyor, o zaman tamam dersin zorlarsın veya bir şekilde ikna edip gidersin. Ama bence ilk başta kendin halletmeye çalış ki, ona ne kadar değer verdiğini, ne kadar düşündüğünü ve çabaladığını görsün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• beraber gidilebilir tabiki. ya da o içerde tek durur sen beklersin onu,

ama hazır hissetmiyor kendini galiba. biraz zaman tanı

0|0
    0|0
  • Aranızda halledersiniz ne doktoru çok çok ciddiye bağlamışsın olayı.

0|0
    0|0
  • Saçma bir hareket yapmışsın bundan vazgeç.

0|0
    0|0
  • öyle entel dantel aşklardan anlamam benim yüreğim anadolu sevdasını yaşar ve yaşatır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• huyunu değiştirmek içi n mi işe yararsa bende gotururu m valal :)

0|0
    0|0
  • götürürüm..

0|0
    0|0
  • Bence saçma değil ilişkinizi kurtarmak için çaba harcıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...