Yaşadıklarından en hatırladığın gün hangisi ?

Yaşadıklarından en hatırladığın gün hangisi ? Cevap veren herkeze teşekürler herkeze +1

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Bugün:))) Sabahın köründe çıktık kuaföre gittik arkadaşımla sonra ordan fotoğrafçıya 10 tane fotoğraf çıkarttık :) sonra pastayı almaya gittik (sipariş vermiştik) pastayı aldık alışverişe gittik alışverişi yaptık arkaadaşımızın evine gittik doğum günün kutladık akşama kadar :)

0|1
    0|0
  • Mezuniyet tabiki.s

0|1
    0|0
  • 2013ocak :/

0|1
    0|0
  • 24 Nisan 2013.. Birde ks. ye ilk katıldığım gün :)

0|1
    0|0
  • 2007 nisan..

0|1
    0|0
  • 1 Nisan 2012 :D :D :D ama sonu kotu bitmisti

0|1
    0|0
  • 10 ocak. :)

0|1
    0|0
  • 20 Ağustos 2012

0|1
    0|0
  • Sevgilimle ilk öpüşmememiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• + için yazmıyorum baştan söyleyeyim .

lisedeki mezuniyet gecemdi o kadar hazırlandık giderken yolda kavga çıktı bir posta dayak yedik sonra gecenin yapılacağı yere ulaştık açık havada planladığımız eğlencede yağmur yağınca dağıldık :S paramız gitti .

0|1
    0|0
  • 7 Eylül 1989 :))

0|1
    0|0
  • 15 Mayıs 2002 : ömrümün en kara günü...

0|1
    0|0
  • Şuanki sevgilim ile ilk seviştiğimiz gün. Sütyeninin kopçasını çıkardığım o anki heyecan, hala unutulamaz. Ama şimdi yapsam ilk günkü kadar heyecan olmuyor.

0|1
    1|0
  • maratonda 1.olduğum gün...

0|1
    0|0
  • misafirlikteyim ve karnım ağrımaya başlıyor,normalde evim hariç wc ye gitmem dışarıda... ama dayanılmaz bir karın ağrısı ve koştum wc ye ...zart zurt cayurtttttt tırtttttttttttt faşurrrr fışş foşşş hoşşşşş ...bağırsaklarım içini döktü resmen çatır çutur deyim yerindeyse rahatladım... ebru çalışması yaptı benim gothe wc taşına (alaturka)... rahatladımmmm ama sıra geldi temizliğe !

musluğu bir açarım tısss sular kesilmiş... !

0|2
    0|0
  • Gecen sezon bir bahar aksaminda

cimbombom um sampiyonluk yolunda

hatirlayin ne oldu son dakikada

hasan kabzeyi unutma

unutmadik unutmayacagiz besiktas in koyacagiz

0|2
    0|0
Yükleniyor...