Evrim geçiren kızın intikamı :D

3-4 ay önce ona hoşlandığımı söylemiştim ve o da sevgilim var demişti fakat sevgilisin olmadığına adım gibi emindim.aradan aylar geçti ben de baya evrim geçirdim.dün de mesaj atmış konuştuk işte iltifatlar falan .. yarın yemek yiyelim mi dedi.ben de tamam dedim.yarın ne yapayım sizce nasıl davranıyım?ayrıca İNTİKAM ZAMANI yoksa ne işim olur onunla .

Güncellemeler:
yok masada bir 5 dk durup gitmeyi planlıyorum.hayır aklımdan şu geçiyo.sevgilim aradı gitmem gerek sonra görüşürüz arkadaşım :D

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne gibi evrim geçirdin?

boynuzların veya kuyrugunmu çıktı?

eğer öyleyse büyük sürpriz olur çocuga zaten

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• evet sen hırs yapmışsın ona ilk aşkını itiraf ettiginde kabul etmemiş belki oda başkasını elde etmeye çalıştı olmadı sonra sana döndü intikam almadan önce seni gerçekten sevip sevmedigini anla belkide dalgasına çıkacak sonra intikam alırsın acele etme hemen yavaş yavaş duruma göre hareket et...

1|0
    0|0
  • evrim geçiren kız çok tehlikelidir onun yerinde olsam hiç bulaşmazdım. bana da oldu bu önceden bana aşık olup ben yüz vermeyince 2 yıl sonra falan evrimleşip evrimleştiklerini gözüme sokmaya çalışan tipler. aynı cool luğumu korudum çünkü aynen senin gibi düşüneceklerini biliyordum :D taktik vermicem çünkü buna hakkın yok, sen onun evrimleşmemiş halinden hoşlanabilecek miydin ? bide bu açıdan bak.

0|1
    2|0
  • Murat dalkılıç klibi gibi bir sahne tertip et

g*t et ve ayrıl :D

2|0
    0|0
  • evrım derken noldu bacak kıllarınmı kalınlastı 4 ayda

1|1
    2|0
  • Evrim ne alaka naayaksın sen? Ona hem hayır de hem yüz ver hemde intikam al.Ya da teklifini kabul et ama yemekte bir şeyler yaparsın akrep burcuysan bunu çok iyi yaparsın ;)

0|0
    0|0
    • evet akrep burcuyum zaten

• bende akrep burcuyum seni anlıyorum intikamını almalısın yoksa senin içine dert olur kendine bile zarar verebilirsin bilirsin akrep bile kendini sokuyor ;)

• kalbim mutasyon geçiyor evrimsel süreçler hangi noktada son bulur bilemem yüreğinin mutasyonları böyle sürüp gider...

0|0
    0|0
  • işte tam da bu yüzden hep kaybeden taraf oluyorsunuz...

0|1
    1|0
  • evrim derken naptın maymundan insanamı döndün anlamadım ?

1|0
    1|0
  • tam bir kaş.. sın :) bravo kız

0|0
    1|1
  • intikam sadece sana zara verir söyleyeyim ayrıca neden şimdi kabul ettiğini öğren

0|0
    0|0
  • Kesinlikle intikam alma s*ktiri çek.

0|0
    0|0
  • senin aklindan neler geçiyo...?

0|0
    0|0
  • seni olduğun gibi sevmeyen biriyle sevgili olup sevişmek istiyorsan helal

0|0
    0|0
    • en iyisini yaparsın

böyle tipler ileride senin başına birşey gelse bırakır seni anlatabildimmi

bende akrep burcuyum, aynı duruma yakınız bir kız var, ama ben ileriye gideceğim bırakacağım

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilin varken benimle ne demeye çıktın kaş** derse oturup ağlamak yok ama.

0|1
    1|0
  • Bence yüz ver teklif etsin sonra da hayır de,ondan sonra hakaret et üstüne ,noldu lan şimdi önceden istemiyodun şimdi ne oldu hayırdır karaktersiz de! :D

1|0
    0|0
  • niye intikam almak zorundasın ki. intikam istiyosan hayır diyceksin. ona evet diyerek kolay basit biri olarak görünmüşsün. gitme oda beklesin dursun

0|0
    0|0
  • bnce hiç gitme bile.

0|0
    0|0
  • bence güzel konuş , ona iltifatlar et, yanında iyi vakit geçirsin , sonrada red et olsun bitsin

2|0
    0|0
  • İstemediğini söylemek yeter ona emin ol :)

0|0
    1|0
  • Kendine güvenen bir kız ol güzel laflara kanma hemen :P Koşsun peşineden.

0|0
    0|0
  • Ver elini Deniz Yıldızı asasdf :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...