Spor yapmak insanı değiştirir mi?

Cevaplarını sizden bekliyorum. 3 yıldaki değişim. 54kg-70kg. Spor yapmak insanı değiştirir mi?Spor yapmak insanı değiştirir mi?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• spor ekmek su uyku gibi bisey, yaşam tarzi yani degistirir tabiki

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaşam kalitemi, çevremi, düşüncelerimi bile değiştirdi. Daha kaliteli bir insan olduğuma eminim eskiyi ele aldığımda.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle emeğine saygım var iyi bir vücut kesinlikle eksiklerinde var birde fotoğraf cambazlığı yapmışssın alttan çekilen her vücut daha hacimli gibi gözükür bunuda yemedik😎👍🏻

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim ben zaten vücut geliştirici falan değilim boks yapıyorum kendi çabalarım sayesinde bu vücuda kavuştum amacım bölgesel kas olsaydı daha iyi olabilirdim tabiki 😊

• oyle olmak icin eminim ne zorluklar cektn ama spor degstrr insani :)

0|1
    0|0
  • Hemide nasil

0|1
    0|0
  • Değiştirir 5 yıldaki bendeki değişim. Şu an 105 kiloyum :D Başladığımda kaçtım bilmiyorum bir hevesle başladım hoşuma gitti hacimlendikçe. Sonra işi düzgün beslenme programına döktüm. Gıda takviyeleri derken bir da baktım 105 olmuşum :D

0|0
    0|0
  • Boyun kac kardes

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya et de diyorum makarna da protein tozuna da basladim olup oldugu bu iste 😀 daha önce de spor yaptim 1 yil ara vermistim Şu an 3 aydir duzenli gidiyorum. saglam fitness programi var mi elinde :)

• 1ay

Benden çıkmaz

• tip aynı

0|0
    0|1
Yükleniyor...