2 yıllık ilişkim bitti Nasıl unutmalıyım ?

Yaklaşık 2 yıl süren bir ilişkim vardı benim bunaltıcı sıkıcı tavırlarım baskılarım yüzünden bitti geri dönüş yok kesinlikle yolun açık olsun dedik bitirdik yalnız ben dayanamıyorum onun kokusu olmadan yüzünü görmeden dayanamıyorum unutmak istiyorum unutmazsam acı çektirecem ona biliyorum unutmalıyım ama nasıl olacak bu bilmiyorum bir başkasını hayatıma alarak yapamam kimseyle oynamak istemem varsa tavsiyeleriniz lütfen yardımlarınızı esirgemeyin çok acı çekiyorum yaşayamıyorum kendimi alkole verdim onunla ilişkim boyunca içmiyordum ama gittiği gün alkolde buldum kendimi unutmalıyım ama nasıl ?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• onu kendi kafanda kötüle zamanla unutursun birde içme sen neden kendine zarar veriyorsun ki bırak o kötü olsun hem içmek günah bu hayatta kimse günahını çekecek kadar değerli değil inan

0|1
    0|0
    • keşke kötüleyebilsem ama denicem teşekkür ederim en mantıklısı bu galiba :)

• bende aynı durumdayım tek etkili yol :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bence git kıza yalvar muhtemelen onu yapamanı bekliyor bazen hayatımdan çık defol demek beni hayatına al sarıl bana sana çok ihtiyacım var demektir işte benden bir sır sana :D

0|1
    0|0
    • Yaptım olmadı yalvardım değişirim dedim değişiyordumda ama zaman gerekiyordu birden bire nasıl değişebilirim ki Zamanla destekle olacak işti olmaz dedi geleceğimiz yok dedi ilk defa bu kadar ciddiydi daha önce 1-2 kez daha ayrılıp barıştık benim ısrarımla ama bu kez başka bir ciddilikti hiç taviz yoktu :(

• ettim ediyorum olmuyor :)

• o derece diyosun o zaman ölmüş olmasın bir kontrol et...evine bir kutu yolla içinde ayıcıkçikolata şekerleme mektup kokulu kapıtlar felan olsun birde yüzük tabisi :D sonundada bir kartta benimle evlenirmisin yarın müsaitseniz istemeye gelmek istiyoruz diye annesini ara felan filan

• kendini alkol dışında başka şeylere odaklanabilrsn onu hatırlatacak şeylerden uzakk dur hiçç yapmadğın şeyler yap mesela bir süre tatilede çıkabilirsin önce kafayı dağıtmalı sonra unutmaya çalışmalısınn ..

0|1
    0|0
    • evimin her köşesi onla dolu bilgisayarımda belki aramakla silmekle bitmeyen yazılar resimler konuşmalar var şehrimin her bir karışında onunla yaşadığımız anılar var başka şehre gidemem imkanım yok telefon numaram bile onla alakalı :(

• Kıyafet konusunda çok uyarırım kısıtlarım erkek arkadaş konusunda da açık giyinmesin erkeklerle fazla muhabbete girmesin isterim çünkü bir erkek ne zaman neden etkileneceğini bilemezsin

• saçma sana göre davranmasını beklemen özgürlüğü nerde onun belki kndini senin sewmedğin şekilde gydiğinde mutlu hissedioo işte burda kaybetmişsin klasik türk erkeği erkekler etkileneblirr her şekilde kız arkadaşın yüz vermedkten sonra ne fark eder ki.. madem öyle çarşafa soksaydın da tam olsaydıı senden başkası görmezdii bencilsinn herşeyii kndi tarafından düşünmüşsün

• Asla tekrar birleşemez misinz? Şansınıdene derim.. Eğer çok seviyorsan gurur yapmaz yazarsın ona..

0|1
    0|0
    • yazıyorum gurur yapmam ben Hele Konu Oysa asla gururum yoktur hergün yazıyorum neler neler diyorum ama olmuyor cevap bile vermiyor

• En son ne zaman yazdın ona? Blki de biraz zamana ihtiyacı vardır.. Kendini brz özlet bir süre yazma buna noldu felan desin merak etsin ozlesin seni.. Snra mesaj at bakalm bu sefer cevap yazar belki.. Her yolu dene derim bn :)

• başkasını bul en kısa yolu bu

0|1
    0|0
    • Başkasına acı çektirmek doğrumu sizce ?

• Bilmem ne ama ben doğduğumdan beri onlayım sanki hep öyle hissederdim

• o zaman bu aşk acın uzun sürer senın , zaten bıbırınızı çok sevseydiniz ayrılmazdınız

• kokusunu unutamiyorsan onun parfumunden alip odana sikabilirsin

0|1
    0|0
    • amaç unutmak ama

• Bu sene Stajım var aslında etkili olabilirmi yeni insanlar

• tabiki civi civiyi soker

Erkekler Ne Diyor 6

• hacımm arkadaşlarınla gez dolan çevren nasıl ? onunla ilgili resim,video,hediye ıvır zıvır herşeyi imha et herşeyiiii facebook sil engelle mümkün oolduğuncada face girmeee veee sosyalleşmen lazım sürekli dışarıda olacaksın kurslar varsa yazın oralara gitiii

0|1
    0|0
    • Yazın Stajım var sonrasında da yurt içi nakliyecilik yapıyoruz zaten gezerim tozarım :)

• tamam yeni insanlar tanıyabileceğin tanışabileceğin yerler olsun ...

• kardeş benim de iki yıllık sevgim sonlandı 6 ay oldu bende yapmam edemem diyodum çok şükür atlattım senin düşündğünün aynısını bende düşündüm ama ALLAH a RABBİME çok sığındım sende ona sığın atlatırsın inşallah kardeş ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

0|1
    0|0
  • Unutamazsın, acılarını, özlemlerini anca hafifletebilirsin. Bunu tek başına yapmak istiyorsan iraden kuvvetli olacak ya da başka birini bulacaksın.

0|1
    0|0
    • Başka birini bulursam o insana yazık ederim irademde fazla kuvvetli değildir

• onuda deniyorum dün bir doğum günü partisi vardı hiç sevmem ama gittim kafa değıtmak için yine ona mesaj attım orda da dayanamıyorum duramıyorum

• Bunu hafifletmek için çabalamıyorsunki sen, böyle giderse takıntılar başlar haberin olsun.

• oooo sen boku yemişsin bilader. valla işin zor. ben 10 senedir unutamadım. sen daha yeni ayrılmışın. hoşgeldin kırık kalpler sokağına. yalnız zamanla bu acıdan zevk almaya başlıyorsun. haberin olsun .

0|1
    0|0
    • düzenli ilişki monoton ama bu acı hep aksiyonlu heyecanlı diyosun :D

• çaresizlikten zevk alma yolunu seçiyorsun. bazen bir şarkıyla bir sigarayla sarhoş oluyorsun. yıllar geçsede doğum gününde bir mesaj atar ve tekrar harap olursun. gel dersin gelmez. evlidir artık çünkü. ama inatla her yıl doğum gününü kutlar :D acı çektirmeyi mi seviyo anlamadım ki. ne unutursun ne de unutulursun. aslında böylesi daha iyi. ben unutulursam ölürüm.

• zamanla

0|1
    0|0
  • uutamazsın yokluğuna alışırsın o kadar rahat ol ben 7 yıllık ilişliyi atlattım

0|1
    0|0
Yükleniyor...