Şenol Güneş mi yoksa Fatih Terim mi?

Milli takımda şu an hangisi daha faydalı olur?

• Şenol Güneş
    60% (6)62% (10)62% (16)Oy Ver
  • Fatih Terim
    40% (4)38% (6)38% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol Güneş ülke olarak en büyük basari olan dünya 3. lüğüne imza attı
    Çok konuşulan 2011 yılında herşeye rağmen , daha düşük bütçeli trabzonla , fb ile ayni puanda bitirdi
    3. bile olamaz denilen Beşiktaş la , statsız şampiyonluk yaşadı
    2 sezon önce Bursa ile ofansif anlamda son yillarin en iyi anadolu takımıni kurdu
    Sampiyon gs nin kemik kadrosundan, Selcuk Umut Burak Engin Ceyhun... Fb Fernandao, Ozan, Volkan Sen çıktıysa Şenol reis sayesindedir
    Terim yilllardır jup derwallimn ekmeğini yerken, Güneş adım adım yükselmiş en sonunda hakettiği değeri bulmuştur. Salt kariyer verisi ve kazanılan kupayla karşılaştırmak yanlış olur diye düşünüyorum. Zira bu şekilde terim arsene wengerden de iyi bir teknik direktör oluyor. Hakan şükür de İbrahimoviçten iyi bir futbolcu oluyor. sonuçta uefa ve dünya 3. lüğü var.

Oynanan oyun ve istikrar da önemlidir diye düşünüyorum. Terimin coşkulu oynatacağı kesin gibiyken kaliteli oyun garanti değildir. Güneş işe her zaman ortalama üstü bir oyun vadediyor. Ekstra olarak Terim bol para harcanan takımlarla basarili olur, Güneş te böyle durum yok
    Son olarak kişiliği de kiyasladigimizda Güneş öndedir
    Fatih terim :Bizim için başarı kriteri, her turnuvaya katılmamız. burada olmamız zaten bir başarı.
    ( avrupa kupası hakkında )

Senol Güneş :Biz dünya kupasında başarılı olmayı hedefledik ve başardık, tek üzüntümüz var o da kupasını alamadık.
    http://i.hizliresim.com/D3gEaz.jpg

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Senol hoca :D

0|2
    0|1
  • Tabi ki Şenol Güneş hoca Fatih Terim'den daha verimli olur.

0|2
    0|2
  • Fatih Terime oy verenler kim ya?😂

0|2
    0|4
    • 1ay

Birini tespit ettim gizli mavili :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişilik veya şuanki form durumu vs dersen çoğu Güneş der ancak Türkiyenin tartışmasız en kariyerli ve büyük hocası Terimdir buda bir gerçek.

0|0
    0|2
    • 1ay

Tartışmasız diye birşey yoktur din hariç herşey tartışılır bu kadar at gözlüklü olma

• 1ay

Realmadrid kupa olarak lider ama insanlar barcelona mı iyi realmadrid mi diyorsa fatihimi tartışmayacak yuh bu kadar bağlanmaz insan

• 1ay

Tartışırsında şuanki form grafiğini ama yoksa Real Madrid tabiki daha başarılı bir takım Barça son yıllarda baya baya iyi benim söylemek istediğim o değilki Şenol hoca gelse milli takımda belki daha başarılı olur burda hemfikiriz sen beni anlamıyorsun.

• Şenol Güneş fatih terim takımın içine etti

0|2
    0|1
  • riekerink bey !

0|1
    0|2
  • Mustafa Denizli

0|1
    0|0
    • 1ay

Fatihten iyi olur ama Senoldan degil

• Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih TERİM dir. Ama ş. güneş yardımcısı olmak istiyorsa katkı yapmak isterse gelebilir sorun yok, çoğu yorumuna katılmışsınya bizi şaşırtmayıp eig verirsin artık beşiktaşlı arkadaş

0|1
    1|2
    • 1ay

Birincisi beşiktaşlı değil trabzonluyum ikincisi senin gibi terime iyi diyen birine vermek yerine katıldığıma veririm sanane

Yükleniyor...