#Fitnes ve Spordan Anlayan bakabilirmi soruma?

Gençler Yaşım 18 Fitnes a başlamayı düşünüyorum bir kaç sorum olucak?

1- Haftanın 3 güne 1 30 dk çalışıcam, Gidiceğim fitnes salonu güzel saunası falanda var. Proteğin tozu kullanmicam Ama yemem içmemede özen göstericem Genellikle göğüs kol sırt, karın çalışırım bide belki bacak.
# Nekadar zamanda gözle görülür sonuç alırım bu saydıklarımı yaparsam?
# Sizce başlamalımıyım?
# Bide diyelimki başladım 3 ay düzenli gittim gelişmede oldu ama bıraktım. Ama yememe içmemede dikkat ettim fes fuut yemedim. Yaptığım onca emek gidermi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• karın için yağ oranın önemli belli bir oranın altında olması lazım karın kaslarının görünebilmesi için. Yoksa kas yaparsın ama yağ ve sudan kasların görünmez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ayda yol katedersin biraktiginda hersey biter. 3aydan önce protein kullanılmaz zaten. Basladiginda birakma sporu yasam biçimi haline getir proteine yuklen et balik tavuk yumurta ve yesil mercimek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2. Ayda sikilasma olur
    Basla
    Birakma, guder 3 ay az bir sure zaten.

0|1
    0|0
  • Hayır, spor salonunda çalışıyorum çok var böyle 2 ay yapıp bırakan sonrasında dikkat edip emeklerinin boşa gitmediği o yüzden sıkıntı yok

0|1
    0|0
    • 1ay

Aaaa demek spor salonunda çalışıyosun Ozaman bir sorum olucak şey benim evimde zincir şeysinden var dambılımda var bir kaç tane farklı kilolarda hemde. Evimde onlarla çalışsam mekik şınav falan çeksem Yine sonuç alırım demi bide proteğin ağırlıklı beslesem?

• 1ay

Tabi ki alırsın, mesela 3 ayını spor salonunda geçirirsin temeli sağlam tutmak için daha sonrasında istersen kendi imkanlarınla kendi evinde çalışabilirsin aksatmamak şartıyla ki evinde de varmış zaten bu da avantaj proteinde aldığında sonuç değişmez

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende sporcuyum. Gitmez rahat ol. Önemli olan yedigine dikkat etmen

0|1
    0|0
  • 3 ay baslicaksan hic başlama göz le gorulur bir sonuç için 6 ay veya daha fazla sure gitmen gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...