Kadının aldattığı nasıl anlaşılır,ogün nasıl davranır

kadının aldattığı nasıl anlaşılır,ogün nasıl davranır bunları anlamamız mümkünmü

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar veya erkekler nasıl aldatır deme aldatmanın cinsiyeti olmaz. Ama ben sana şunu söyleyeyim yanlış bir şey yapan insan her zaman tedbirli davranır. Bunlar dışarıdan bakınca çok rahatta görünebilir çok sinirli de görünebilir. Ama hareketlere dikkat et çok tedbirlilerdir. Bir insan hiç hata yapmıyorsa, hiç sakarlık yapmıyorsa, dışar da veya içer de her yaptığı harekete dikkat ediyorsa gizlediği bir şey vardı.

0|1
    0|0
    • bunu neye dayanarak yazdınız bununla ilgili bir tecrübeniz ya da gözleminiz varmıdır

Kızlar Ne Diyor 3

• İlgisiz ve soğuk davranabilir ya da tam tersi aşırı ilgili.

0|1
    0|0
    • bana çok ilgi gösteriyor,devamlı mesaj atıyor 15 dakika atmasam neden atmadın filan diye huzursuzluk çıkarıyor,zaten mesaj ına bir cevap vermeyeyim telefonu açana kadar arıyor filan,gece gündüz benimle olmak istiyor,onun yüzünden arkadaşlarımla bile görüşemez oldum,acaba aldatma ile ilgili olabilirmi.biraz öncede uyuyacağını mesaj attı altta ki yoruma taktım kafayı

• O kadar ilgileniyorsa takmış kafayı sana.Aldatacağını sanmıyorum.

• zeki bir kadınsa hiç şansın yok

0|0
    0|0
    • çok zeki değil fakat çok iyi bir yalancı birkaç kez ufak tefek konularında yakaladım onu

• yalanlarını yakaladıysan o konuda da iyi değilmiş.

• uyur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gozunun icine baka baka orgazm taklidi yapan ve bunu sana hissettirmeyen bir calidan bahsediyoruz..

Kork !

0|0
    0|0
  • her zamankinden farklı davranabilir ama profesyonelse ruhun bile duymaz :/

0|0
    0|0
    • professiyonel olabilir ama aldatıyorsada mutlaka bir açık verir yani okadar da salak olamaz bir insan

• emin değilim kadınlardan korkmakta fayda var

Yükleniyor...