Şenol Güneş Fatih Terim Kıyaslaması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fatih Terim Turkiyede en çok Şampiyon olan Hoca.
Olsun Şenol Güneş dünya 3. Oldu.
Fatih Terim Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek final oynayan tek Yerli hoca.
Olsun Şenol Güneş dünya 3. Sü oldu
Fatih Terim Milanı çalıştırdı.
Olsun Şenol Güneş dünya 3. sü oldu.
Fatih Terim bir Türk takimina Avrupada kupa kazandiran tek yerli hoca.
Errror

Güncellemeler:
1ay Vaavv Şenol Güneş Bursada 3. Olmuş arkadaşlar hepimiz alkışlayalım :):):)

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok saçma bir kıyaslama olur bu ve zaten Şenol hoca kendisi bile rahatsız olur bu kıyaslamadan.
    Ben yaşım gereği 1978 dünya kupası dahil olmak üzere futbolu yakından takip eden biriyim.
    Dünya 3. sü olan takım zaten Fatih Terim'in oluşturduğu, Akdeniz oyunlarında şampiyon olan, sonra büyük oranda Galatasaray bünyesinde topladığı, ardından 4 yıl üstüste şampiyon olup, UEFA ve Avrupa Süper Kupasını kazanan jenerasyondu.
    Çok iyi hatırlıyorum Şenol Güneş "Ben Amerikayı yeniden keşfedecek değilim" dedi ve Galatasaray'ın UEFA şampiyonu olan takımını aynen sahaya sürdü, sadece üç yabancı, Hagi'nin yerine Yıldıray, Taffarelin yerine Rüştü ve Popescu'nun yerine Alpayı koydu, forvette ise Hakan Şükür'ün form durumuna göre İlhan Mansız la takviye yaptı.
    Kısacası o yıllarda ki tüm başarılarımız Fatih Terimin kendi oluşturduğu jenerasyon sayesinde geldi ve bunu Şenol hoca kendiside söyleyip, teşekkür etti hepsine.
    Günümüz milli takımına gelecek olursak, ben Fatih Terim'i haklı buluyorum. Hiçbir hoca geçerli sebepler yokken Arda gibi oyuncuyu kadro dışı bırakıp kendi kendine zarar vermezdi. Maalesef en yukardaki kişi Ardayı çok şımarttı.
    Ama şu var ki, Fatih Terim bu olayda %100 haklı olduğu halde var olan bu gerginlik ve yıpranmışlıktan dolayı, şu an milli takımın başında Şenol Güneş'in olması daha faydalı olur diye düşünüyorum.
    Eğer Şenol Hoca olmazsa benim tek adayım Rıza Çalımbaydır. Rıza hoca, futbol bilgisi, tecrübesi ve adam gibi adamlığıyla milli takımımızın teknik direktörü olmasından gurur duyacağım bir insandır.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Gsli gizliden imPARAtoru övmek uğruna Şenol reisi yermek adına sorulan bir soru daha :)

Şenol Güneş ülke olarak en büyük basari olan dünya 3. lüğüne imza attı
    Çok konuşulan 2011 yılında herşeye rağmen , daha düşük bütçeli trabzonla , fb ile ayni puanda bitirdi
    3. bile olamaz denilen Beşiktaş la , statsız şampiyonluk yaşadı
    2 sezon önce Bursa ile ofansif anlamda son yillarin en iyi anadolu takımıni kurdu
    Sampiyon gs nin kemik kadrosundan, Selcuk Umut Burak Engin Ceyhun... Fb Fernandao, Ozan, Volkan Sen çıktıysa Şenol reis sayesindedir
    Terim yilllardır jup derwallimn ekmeğini yerken, Güneş adım adım yükselmiş en sonunda hakettiği değeri bulmuştur. Salt kariyer verisi ve kazanılan kupayla karşılaştırmak yanlış olur diye düşünüyorum. Zira bu şekilde terim arsene wengerden de iyi bir teknik direktör oluyor. Hakan şükür de İbrahimoviçten iyi bir futbolcu oluyor. sonuçta uefa ve dünya 3. lüğü var.

Oynanan oyun ve istikrar da önemlidir diye düşünüyorum. Terimin coşkulu oynatacağı kesin gibiyken kaliteli oyun garanti değildir. Güneş işe her zaman ortalama üstü bir oyun vadediyor. Ekstra olarak Terim bol para harcanan takımlarla basarili olur, Güneş te böyle durum yok
    Son olarak kişiliği de kiyasladigimizda Güneş öndedir
    Fatih terim :Bizim için başarı kriteri, her turnuvaya katılmamız. burada olmamız zaten bir başarı.
    ( avrupa kupası hakkında )

Senol Güneş :Biz dünya kupasında başarılı olmayı hedefledik ve başardık, tek üzüntümüz var o da kupasını alamadık.

http://i.hizliresim.com/D3gEaz.jpg

0|1
    0|4
    • 1ay

Güzel yorum

• 1ay

Kazma ama ligde onun kadar gol atan kim var nankorluge girer isimize yaramadı demek. Selcukta vasatti değil mi?

• 1ay

Ya bak ben gsliyim ama Burak iyiki gitti gol atsa bile her topu kaybediyodu sürekli ofsayta düşüyodu Erenin sag bacagina degismem o kazmayi Selçuk iyi oyuncu Şenol Güneş haklisinda onu Türkiyeye kazandirdi zaten Selçuk olmasa 5 senede o kadar kupa alamazdik

• Futbol bilgisi ve doğruları açısından konuşmak gerekirse F. Terim kariyer olarak Ş. Güneş ten daha üsttedir. Bu bir gerçektir. Ama F. Terim'in milli takımda kulüpcülük yapması, kişisel çatışmalarını milli takımın bekasından üste tutması ve son dönemdeki artık ayan beyan ortaya çıkmış olan başarısızlıkta göz ardı edilebilecek bir durum değil. Bu başarısızlık silsilesinde futbolcusundan tutunda, milli takımı yukarıya taşıyamayan kulüp takımlarına, futbolcu yetiştireyen ama milli takımda yurtdışı patentli lejyoner futbolculara umut bağlamış tff den Fatih terime hepsi değişik oranlarda sorumludur. Futbolseverlerinde artık kabak tadı vermiş dünya 3. sü yaptı muhabbetinden çıkması lazım, göz var nizam var en nihayetinde...

0|1
    0|0
  • Anlık form grafiğine bakarsak Cenk Tosun'da Rvp sen iyi oluyor ama öyle değil işte Terim'i şuanda savunmuyorum ama Türkiye'nin en kariyerli en büyük hocasıdır.

0|1
    0|1
  • Fatih Terim egosunda boğuluyor.

0|0
    0|0
  • Fatih terim İmparatorDu ama artık oyun felsefesi modern futbola yetmiyor Şenol Güneş de ş. liginde çok korkar oynatıyor ikiside vasat bence Jurgen Klopp Dieogo Simeone bu adamlar süper

0|0
    0|0
  • Şu an iyi degil ama fatih terim kariyeri iyi olabilir ama şenol hocada oyunculari yonetmesini onlardan faydalanmayi cok iyi biliyo

0|1
    0|0
  • Geçmişe rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Bugün kesinlikle Şenol hoca daha iyi.

0|1
    0|0
    • 1ay

Yav he he O ozaman Rikerink Bey hepsinden iyi çünkü en iyi topu o oynatıyor

• 1ay

Derbide Galatasaray oynadi

• 1ay

Evet, ilk yarı Galatasaray iyiydi, ama nisbi olarak iyiydi. Yani Beşiktaş kötü oynamıştı o yüzden biraz da göze battı. Bence gs bu hocayı göndermemeli.

• Galatasaraylı olduğunu neden bu kadar belli ediyosun?

0|1
    0|0
    • 1ay

Sen Gs düşmanı oldugunu neden bu kadar belli ediyosun?

• 1ay

Gs düşmanı olduğumu nerden çıkardın adam yapamıyor arkadaş daha neden gtünü kaldırıyorsun ki

• Karakter sorsaydın fatih hoca Eror verirdi kanka

0|1
    0|0
Yükleniyor...