Eski sevgilinizle buluşur musunuz?

Diyelim eski sevgilinizle kötü ayrılmadınız, hatta sık sık mesajlaşırsınız ama sizin onunla gerçekten arkadaş olmaktan öte bir niyetiniz yok.

Bu eski sevgiliniz sizinle aynı şehirde değil, sizin kaldığınız şehirde sizden başka tanıdığı biri de yok aslında ama bir gün size "gezme amaçlı" sizin bulunduğunuz şehire geleceğini söylüyor.

Nasıl bir tepki verirdiniz?

"Arkadaş" olduğunuz için buluşmanızda bir sakınca yok aslında ama sizce de garip bir durum değil mi?

Gider buluşur muydunuz yoksa buluşmamak için bahane mi arardınız?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• buluşmazdım direkde söylerdim neden bulaşayımki

1|0
    0|0
    • Ama şimdi şöyle bir durum var; soruda da belirttiğim gibi sık sık mesajlaşıyorsunuz ama buluşmak sonuçta daha farklı bir şey. Birden terslemek de olmuyor...

• bahane uydur ama buluşmak istersen tabi sana kalmış

Erkekler Ne Diyor 8

• sevki sevgilimle değil buluşmak aynı otobüs durağında farklı yönlere giden otobüsü bile beklemem.

1|0
    0|0
  • ahanda bu benim başıma geldi.geri gönderemem bırakamam ayrılamam diye korktuğum için buluşmayı reddettim. zaman zaman telefonla görüşüyorum ama yüzyüze görüşmeye cesaret edemiyorum. çünkü hala deli gibi seviyorum.

0|0
    0|0
    • O da seni hala seviyor mu sence? Öyle olsa buluşmaktan korkmazsın gerçi. Bence bir taraf umursamıyor olmasa eski sevgiliyle arkadaş kalmak bu kadar kolay olmaz. Çünkü bir taraf hala umut beslediği için arayı sıcak tutup konuşmaya devam eder, diğer taraf da can sıkıntısından.

• İkiniz de seviyorsanız sorun ne?

• Sorun o evli

• buluşulur bir yemek yenir sohbet edilir.ne varki bunda belki canlı canlı eski sevdiğini görmek istemiştir.

0|0
    0|1
    • İyi de insan eski sevgilisini neden görmek istesin, onun için dünyanın yolunu gelsin? Bunu yapan birinin bir takım umutlarla geldiği bariz ortada bence. Sen bu eski sevgilinle onun umutlandığını bildiğin halde buluşur musun şimdi?

• Sizin durumunuz farklıydı ama. Aradan 5 yıl geçmiş, buluşmuşsunuz. İnsan 5 yıl boyunca ciddi ciddi böyle bir umut besleyemez zaten. Benim anlattığım durumda ayrılalı sadece 3 ay geçmiş ve bir taraf özellikle sizinle buluşmak için geliyor. Yani senin anlattığın durumdaki gibi tesadüf değil bu, ara da daha tam soğumamış ki eski sevgiliyle "eski" anıları canlandırasın. Sence burada buluşmak için gelen taraf kesin bir umut beslemiyor mudur hala?

• 3 ay da sıkıntı olabilir.bir beklenti söz konusu olabilir ancak beklentiyi boşa çıkarmakda sana kalmış,herşeyin bittiğini göstermelisin.konuşmalarınla hareketlerinle belli edebilirsin.

• Amaaan hiç işim olmaz önüme bakarım :)

0|0
    0|0
  • Ne buluşması Şeytan görsün yüzünü...12 de mi?11:30 da oradayım aşkım...

0|0
    0|0
  • HAYIR.HAYIR.HAYIR.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim bana aynısını teklif etti. köpek gibi seviyorum ama gitmeyecem onunla buluşmaya terk ederken düşünücekti bunları Bana gerçekten ihtiyacı olmadığı sürece göremem onu yazık bana Bu öyle bir duygu ki tarifi olmuyo zaten

0|0
    0|0
    • En iyisini ediyorsun...

• orasını zaman gösterecek ama her sabah kalktığındaki o içindeki boşluk yok m ah o boşluk düzeliceğini biliyorsun fakat TÜNELDEYİM işte tünelin çıkışı gelicek diyorum fakat hareketlimiyim değilmiyim anlayamıyorum şuan ben

• eski sevgilimle buluşuyoruz ama arkadaşça değil,kocası haketti ona söylediğim halde evlendi bende şimdi görüşüyorum

0|0
    0|0
    • Eski sevgilinin sizinle birlikteyken zaten geldiği şehire şimdi "gezme amaçlı" gelmesi bahane. Onun niyeti arkadaşça olmadığı belli...

Ayrıca bir insan aldatılmayı hangi sebeplerden dolayı hakeder çok merak ediyorum. Madem o sensiz sen de onsuz yapamıyorsun ayrılmasaydınız.

• salaklığına doymasın,bian iftira attı ailesi bana düşman oldu bekareti önemsemeyen birisi için nişanlısından ayrılmak sorun olmadı

Kızlar Ne Diyor 6

• Exden next olmaz felsefesini yaşıyorum :).Cevap hayır.

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliden arkadas olmaz, tatlilikla ayrildiysaniz demek ki o kadar bagli dildiniz birbirimize, ayrica hala gorusuyorsan dostane sekilde bu ya senin için ya onun için illa hala bir umut var dusuncesinde demek.. Belki ben gerikafaliyim bilmiyorum ama sevdigim bir adamla dost olmam hatta gurultulu kavgali kufredercesine ayrilmak daha samimi geliyor en azindan asik oldugun belli tavirlardan ötürü ama dost kalabiliyorsaniz asla asik oldugunuza inanmiyorum..

1|0
    0|0
    • Seninle aynı fikirdeyim. "Gezme amaçlı" gelen eski sevgilinin de niyeti sadece arkadaşça değil büyük ihtimalle ama bu "arkadaşına" şimdi buluşmak istemediğini nasıl söylersin?

• Bahanemer uydurman lazim, mesele her verdigi tarih için bahane bul bisey yapiyorsun o gun diye, zaten kibarca onu sepetledigini anlicaktir, ancak senin onunla hala mesajlasman beni dusundurudu madem ayni fikirdesin benle..

• Ben burada benim durumumu anlatmadım :) Benim bir arkadaşım eski sevgilisiyle hala her gün mesajlaşır. Yaklaşık 3 aydır ayrılar, arkadaşım hala umutlanıyor, eski sevgilisinin yanına gitmeyi düşünüyor. Ben ona fikrimi söyledim ama laf dinlediği yok. İşte bunları düşürken arkadaşım şimdi ciddi ciddi gitse eski sevgilisi ne der acaba diye düşündüm, buradakilere bir sorayım dedim :)

• ister iyi ayrılalım. ister kötü. eski eskimiştir. bitmiştir. gitmiştir. yüzssüzşüğün alemi yok. kalitenizi düşürmeyin. böyle eski sevgiliyle arkdş olmak fasa fisolarınıda atın kafanızdan. kafa yormaktan başka bir işe yaramaz.

1|0
    0|0
  • buluşmam mesajlaşmam da

1|0
    0|0
  • bendee bu durumdaydım sewgilimle 5 ay ayrı kaldım oldugum şehre geleceğini söyledi geldi grştuk birbirimizi görnce dayanamayıp tekrar barıştık hala beraberiz birbirimizi bırakamıyoruz

0|0
    0|0
    • Burada gelen erkek olmuş ama :) Bence erkeğin hala ilgisisi olsa zaten gelir. Ama bu kadar çaba sarfeden taraf kızsa bence boşunadır çünkü dediğim gibi erkek de istese kendi fırsat yaratır beklemez.

• artık bıten bitmiştir buluşmanın bır anlamı yok

0|0
    0|0
    • Öyle ama bir yandan da mesajlaşmak için de aynı şey geçerli değil mi?

• mesaj da atılmamalı yoksa insan unutamaz

Yükleniyor...