Anılar insanın canını çok acıtıyor :(

Daha 2 gün önce bana sen benim için değerlisin,sana güveniyorum diyen biri nasıl olurda umursamaz davranır. Hayır herşeyden geçtim tamam umursamıyor asla da bir sonumuz yoktu zaten. Ama ben sadece onun yanındayken de mutluydum onunla sadece konuşsamda.. Şimdi artık o da yok. Canımı acıtan sadece bu eskiden yanımdaydı ama şimdi hiç olmuyacağı ve o kadar şeyden sonra umursamaz davranması.Nasıl atlatıcam bu durumu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• atlatmayacaksın ve hiç bir zamanda unutmayacaksın tekrar aşık olursan bir gün sadece o yaşadıklarından daha iyisini yaşayacaksın ama eğer başkasına aşık olmaz da onu halen seven birisi olarak kalırsan unutmasanda alışacaksın.yasamaya anılara eski günlere alışacaksın sen onun hep geri ggelmesini bekliceksın telefonun her ışıgında o arıyor zannedeceksin ama belkide o hiç gelmeyecek ama sen alışacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne gerekiyosa gidip yüzüne sakin ve samimi bir şekilde söyliycen. Vardırya delikanlılık kızlarında öylesi makbul.

0|0
    0|0
  • acitmazmi eski sevgilimdeki yasadgmz guzel seyler simdi mesaj atsam kimsin diyor 3 senelik nisanlim hayat iste

0|0
    0|0
  • yaşamak böyle bir şey gelirler giderler sıradanlaştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...