Kiloluyken fitness - ağırlık çalışmak hantallaştırır mı?

Evet 25 kilo fazlam var kardio yapıyorum fakat kaslarım yok... Güçsüzüm... Kilo verdikten sonra mı başlasam yoksa şimdi mi başlasam fitnessla uğraşanlar bilir aslında.
Kaslı ince bir vücut istiyorum...

böyle olmak istiyorum

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ikisini de aynı anda yapacaksın soyle ki : fitnessa basladıgında ilk 2 hafta düzenli olarak git ve sadece kardio yap. sonraki dönemlerde yawas yawas agırlık gir ve zamanla artır agırlıgı bu sekilde calısırsan ve diyet yaparsan ayda rahat 8 kilo verirsin.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bn de gidiyorm hoca ideal kılına geldikten sonra nasıl yapalım yoksa bu kitle kasa dönüşür sonra bana küfür edersin yakmasida zor olur daha sonra dedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Once zayifla agirlik isi snra

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Aynısını tepkisi olurmusun bilinmez iş hem genetik hem spor gecmisine ve bir suru faktore bağlı aynı sey biz erkekler Icinde geçerli

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu arada ağırlık antrenmanları her zaman cardio ya gore cok daha fazla kalori yakar. Tavsiyem +18 yasındaki bı erkeğin programını uygula ama su farkla yüksek tekrar dusuk ağırlık bu hem yagları eritirsın hem kaslanırsın😁yagları erittigin zaman kılon normal olunca protein diyeti uygulansın ve Whey protein kullanırsın iyi Çalışmalar

• ilk foto içimde bench atma isteği oluşturdu ah şöle body bulamadım bulsam mr olimpia olurdum

1|0
    0|0
  • Yuklenmeden yapabilirsin sıkılaşmana faydası olur hem..

1|0
    0|0
  • Once bir kac ay kilo ver yavas yavas agirlik calismaya baslarsin ondan sonra

1|0
    0|0
  • sorry hıcbır zaman böyle olamayacaksın.

0|0
    4|0
  • simdi basla hem olan az kas kitleni korursun hemde az eklersin

0|0
    0|0
  • Hayır ama ednekliğini kaybettirebilir sürekli ağırlık çalışmsk

0|0
    0|0
  • Spor yap ama böyle vücut yapma çok iğrenç duruyor

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    1|0
  • Bende böyle olmak istiyorum
    http://i.hizliresim.com/Y4Z3GA.jpg

0|0
    0|0
  • hantallaşmazsın acıların başlar sebebi kaslarını çalıştırmaya başladığındandır onun için 1 hafta sonra ne acı kalır nede başka birşey dikkat edersen yemenede şekiln bu hatunlar gibi olur

0|0
    0|0
  • Kaslı olma kızlarda kas kötü duruyor sadece karın kısmında ve bacakta olsun oluyorsada omuz ve kol kası yapma

0|0
    0|0
  • O şekilde guzel bir kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • kılolu olmk gzeldr

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • kiloluyken başlarsan tam tersi daha dinç olursun

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun

0|0
    0|0
  • Boşver ağırlığı kardiyo çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçmalama :D Zayifla forma gir sonra ağırlık çalış. Birde kardiyonun yanında squat falan yap sarkarsın sana diyim. Yediklerinde önemli. Çatlak olmasın diye cildin nemli kalsın.

0|0
    0|0
  • Zayifladiktan sonra ugras bence

0|0
    0|0
  • bence 20 kilo verip tighgap yapsan öyle olursn

0|0
    0|0
  • Bende suanda bu vucut icin calisiyorum

0|0
    0|0
  • Kac kilosun omve zayifla