Canınız sıkkın olduğunda size iyi gelen kimleriniz var ?

Canınız sıkkın olduğunda size iyi gelen kimleriniz var konuşarakta sizi kendinize getirebilen ?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• kendi kendimle konuşmak baya bir işe yarıyor...

0|0
    0|0
    • hehe ciddi olamazsn :)

• çok ciddiyim bir fırça atarım kendime bir hakaretler bir küfürler zaten işin sonunda ulan ben bu kadarlık bir adam değilim der kalkar mutlu olurum :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Canım sıkkın olduğunda ilk öncelik küçük bir çocuk bulur onu severim.

O yoksa sevdiğim bir kaç insanla vakit geçirim. O yoksa çıkarım dağ, tepe, bayır, deniz, sahil demeden yürürüm. O yoksa açarım ateşleyici bir marş ısınma egzersizleri ve savunma üzerine spor yaparım. O da yoksa satranç tahtasının başına geçer yeni kurumlar la beyin yorarım. o da yoksa açarım bir kitap uykum gelene kadar okurum.

0|0
    0|0
  • iki tane arkadasim var . selo ve cem . bu iki adam moralim bozuk oldugunda hep yanimda olurlar, her derdime ortak olurlar . Ayni sekilde ben de knlarin yaninda olurum .

Aramizdan birinin bir derdi sikintisi oldugu zaman bineriz arabaya (cem selo veya ben aliriz arabayi) ve Ankara manzarasi olan bir yere gideriz. acariz iki uc tane kirmizi tuborg malbora falan. sabaha kadar dertlesiriz .

birbirimizden baska derdimizi dinleyecek kimsemiz yok .

0|0
    0|0
  • 1 litre dikmen

0|0
    0|0
  • Kimsem yok. Olmasına da gerek yok. Çünkü insanların sahte dostlukları ve menfaat ilişkileri ile yalancı avuntular yaşamaktansa, kendi kendimi rehabilite ederim daha iyi. Olsa iyi olurdu tabii ki ama zaten herkes kendi derdinde, kelin merhemi olsa başına sürer. Kimseden kimseye fayda yok bu devirde, tırnağın varsa başını kaşıyacaksın.

0|0
    0|0
  • kimim değil neyim var desek daha doğru olur :) sevdiğim ya da canımın sıkkın olduğunu unutturabilecek ne varsa hemen onları yapmaya başlarım. bilinçaltımda sıkkınlığı böylece halletmiş olurum :)

0|0
    0|0
  • alıyorum arabamı gidiyorum büfeye alıyorum 2-3 bira çekiyorum gölün kıyısına kuş sesleri ve doğanın o eşsiz güzelliğiyle kafam hafif çakır bütünleşip uçuyorum başka diyarlara

0|0
    0|0
  • Kimsem yok çünkü insanlar sosyalleşmeyi bırakıp internet alemine daldı. Aptal aptal twitler... vs. Mesele biruni bulmak değil mesele canının sıkılmaması

0|0
    0|0
  • çok degerli bir online arkadaşım var :)

0|0
    0|0
  • ben, keyfim ve kahyası

0|0
    0|0
  • samimi olan herşey iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Hiç kimsem yok, yok! :(

0|0
    0|0
  • kimsem yok solo takılıyorum :D

0|0
    0|0
  • bi kaç tane motor kız var onlardan birisini eve getiriyorum rahatlıyorum...

0|0
    0|0
  • Sen varsın ya :-) bak yazdım hoop gitti sıkıntı oh mis

0|0
    0|0
  • Sevgilim var. Aynı evde yaşıyoruz. Genelde öpüşüyoruz bol bol. Sıkıntı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • hiçkimse simdi bir adana bide ayran olsa keyfim yerine gelir ama :)

0|0
    0|0
  • konusmaktan ziyade masaja gidiyorum, kendime getirriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Canım Annem

Canım Babam

Bi tanecik sevgilim

Bu hayatta iyi kötü tüm zamanlarımda yanımda olan hayatımın en kıymetli 3 insanı bana verilen 3 lutüf ve canımdan dahada can olan 3 yol arkadaşım onlar benim :)

3üde bana yeri gelince sevgili, yeri gelince anne-baba yeri gelince arkadaş-dost-sırdaş.

Böyle harika bir anne baba ve sevgiliye sahip olduğum için çok şanslıyım :)

0|0
    0|0
  • 4-5 tane arkadaşım var onlarla her an dertleşebilirim. Beni en iyi anlayan onlar.

0|0
    0|0
  • kardeşim,arkadaşlarım,dostlarım..

herkes aslında,boş konuşmasınlar da..ben yanımda biri olunca yavaş yavaş normale dönüyorum otomatik olarak

0|0
    0|0
  • Evire çevire sevesim gelen uzaklardan bir arkadaşım var :)

0|0
    0|0
  • Ben varım. Çünkü en iyi kendimi ben anlıyorum :D :D

0|0
    0|0
  • Babam,anneannem kuzenlerim, var. Birde bazı arkadaşlarım.

0|0
    0|0
  • pos makinasının cırt sesi

0|0
    0|0
  • 2-3 burdan arkadasim var onlar baya iyi geliyolar... iyiki varlar<3

0|0
    0|0
  • En iyi kendime ben iyi geliyorum.

0|0
    0|0
  • kimsem yok. :(