Seksi, çekici bir kadın mı, yoksa içinizi ısıtan, huzur veren bir kadın mı?

evet soru açık. ömrünüzü seksi, çekici bir kadınla mı geçirmek istersiniz, yoksa baktıkça size huzur veren, içinizi ısıtan bir kadınla mı?

0|0
6|23

En İyi Kız Görüşü

• Içten ısıtmalı, huzuru ayaklarına seren ama gerektiğinde de içindeki seksi kadını ortaya çıkaran, ateşli, küstah ve terbiyesiz. Hı?

Bence yerine göre nasıl hareket edeceğini bilmesi kafi.

Tek bir tipleme yetersiz gelebilir.

3|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bana güven versin, bakımlı olsun, çok güzel olmasına gerek yok, seksi kız her yerde bulunur, her zaman yanımda olacağını bileyim, gözüm arkada kalmasın, gerçek bir sevgili olsun, birde mümkünse önceden ilişkisi olmamış olsun :) tepki alabilirim ama neyse... İçimi ısıtan her zaman daha cazip gelir, seksilik ve güzellik bir yerde biter ama gerçekten bu kadar samimi bir kızsa her zaman yanımda olmasını isteyebilirim.

1|0
    0|0
  • 1 seksi çekici kız içimizi ısıtamazmı

2 huzur veren kız istediğinde sexi olamazmı

3 bu kuralları kim koyuyor ?_

1|0
    0|0
  • Huzun veren bir kadınla geçirmek isterim çoğu erkek gibi ama öyle bir kadın kaldımı ki :)

1|0
    0|0
  • baktıkca huzur veren içimi ısıtan bir kadınla tabiki bide akıllı tavsiye veren bir kadın olrsa daha iyi olr :)

1|0
    0|0
  • İçimi ısıtsın omzuma başını koysun baska bisi istemem :D

1|0
    0|0
  • eğer varsa ikincisinden alayım

1|0
    0|0
  • iç güzelliği...yazın. özellikle de plajda.

1|0
    0|0
  • Huzur veren bir kadin oda tabi varsa :p

1|0
    0|0
  • Hayatim boyunca hepsini bir kadinda aradim . İcimi isitan ve bana buzur veren bir kiz buldugum zaman bakiyorum tipe fizige normal yani 10 uzerinden 5, 6 anca. İnanilmaz seksi ve cekici bir kizla takiliyorum bakiyorum ki soguk nevale, kiz buz gibi abi sifir maneviyat :D

Ama bulucam illaki full bir kiz .

0|0
    0|0
    • iyi de içini ısıtan huzur veren kız çok güzel bir kız olamaz mı? her güzel kız çekici değildir. kimi insanlar vardır ki gülümsediğinde, baktığın melek gibi kız dersin yani aklına ilk cinsellik gelmez ondan bahsetmek istemiştim.

• huzur veren, içinizi ısıtan bir kadınla

1|0
    0|0
  • bu kadında makyaj yok link

0|0
    0|0
  • baktıkça huzur versin ısıtsın zaten gerisi gelicektir eminim tabi erkekte aynısı olması lazım

1|0
    0|0
  • huzur veren içimi ısıtan sekside olabilir

1|0
    0|0
  • Seksi çekici kadın zaten baktıkça huzur verir içimi ısıtır :))

1|0
    0|0
  • beni anlayan biri olsun isterim...

1|0
    0|0
  • Baktıkça huzur veren, içimi yakan, güzel, seksi bir kadın.

0|0
    0|0
  • 2 yi secen var mı acaba merak ettim:)

1|0
    0|0
  • hepsi ourmu

0|0
    0|0
  • tabiiki 2. olan

0|0
    0|0
  • hepsi olsun olmusken

0|0
    0|0
  • Dış görünüş açısından istediği kadar güzel olsun Türk kızı olmasında mallardan sakının

0|0
    1|0
  • Huzur veren kadın tabikide.

1|0
    0|0
  • İkisinide yerinde yapan kadın.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu soruyu erkek olark değiştiriyorum ve ona göre yorum yapıyorumm . Yakışıklıdan ziyade huzur veren içimi ısıtan bir erkekle.

1|0
    0|0
    • huzur veren biri yakışıklı da olabilir. ama kiminin gülüşü, konuşması içini ısıtır mesela, sakin karakterlidir onu demek istemiştim :)

• Ortaya karışık olarak alayım ben bitane ;)

1|0
    0|0
  • Huzur ver bana kadin.

1|0
    0|0
  • çekici kadın

1|0
    0|0
  • Cameron diaz olsun :) Onun gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...