Sevgilisi olmadığı halde sevgilim var demiş..

Aramızda çok tatlı bir çekim vardı. Birbirimize bakınca gülümsemelerimize engel olamazdık. Uzaktan hep gizlice beni izlemeye çalışırdı ama hep yakalanırdı şapşirik. Arkadaşlarından birisine benden hoşlandığını ve benimle çıkmak istediğini söylemiş. Bizim aramızda hiç muhabbet olmadı o bana birkaç adım attı ama ben bunları daha sonradan anladım. Yani çok geçti artık. Arkadaşı gelip benden hoşlandığını söyledi.. Ben bir tepki vermedim. Hiçbir şey söylemedim. Daha sonra ben nede olsa biliyorum diye en yakın arkadaşları o hoşlandığım çocukla dalga geçmeye falan başladılar sınıfın ortasında imalarla dalga geçiyorlardı resmen.. Oda sevgilisi olmadığı halde benim sevgilim var zaten demiş. O günden sonra birbirimizin birdaha yüzüne bile zor baktık. Arada gözlerimi dikip ona bakıyordum oda bakıyordu çevirmiyordu kafasını. Ben çeviriyordum hep. Ama bu kadar işte.. Sizce neden böyle yaptı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Maruz kaldigi davranislardan kurtulmak icin.Buyk ihtimalle bir kac gerizekali sabrini zorlayip duruyorsur.Sn asil erkeksin v.s oda oyle siyrilmistir isin icinden.Bu arada sapsirik nedir ya :)

0|0
    0|0
    • kötü kelime kullanamadım:)

• Oda benim sevgilim var sandı bir zaman için. Yanımda başka bir erkek gördü. Ama o sevgilim var dediği için.. Bende belki onu unnuturum diye şans vermiştim başkasına ama hatamdan döndüm. Sevmediğim birisi ile yapamazdım. Çıkmadım o çocukla ama o bizi gördü.. Kim bilir ne düşündü.

Erkekler Ne Diyor 2

• bilemıyecegım durum karısık hıcbırsey dememıssın cocugun gururu ıncınmıs ezmısına zına pıslemıssın cocugun arkadasları arasında geyık etmısın bır pacavra gıbı atmısın kenarı bı ok olmazya sal gıtsın :)

0|0
    0|0
    • Hayıııırr öyle deme deli gibi seviyorum onu ben. Onun arkadaşları benimlede çok dalga geçtiler. Yenge diye.

• Sevgilim var demesine çok kızdım. Uyku uyuyamadım hep ağladım günlerce

• ıyıde bunu sen ıstemısın cocukla dalga gecmısler neyapsın cocukta bır savunma makınası gelıstırmıs kendıne

• Inkar edecek tabi makara yapiyolar cocukla

0|0
    0|0
    • ben ne olacağım peki..

• lise kaçsınız?

• Sonn:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...