Rabbim bana bir dert vermis.derdin adi gönül yarası. .

dort ay oldu tam dort ay.ama hala aklimda bu sabah bile uyaninca agladim.ve beni oyle kötü bir sekilde birakmistiki

dort yillk bir iliskiyi yüzüme karsi bile bitirmedi . halbuki bn onun herseyine katlanmistim.tek hayalim oydu onunla olmakti

ama o beni hersekilde kullandi

yinede birakmadm birakamadm.benden yoruldugunu sevmedigini soyleyerek cekip gitti.bir gram cani yanmadi beni umursamadi.ben aylarca aglarken o gezdi gününü gün etti.ilk iki ay hep aradm donmesi icin yalvardim adeta.bana hicmi gururun yok dus yakamdan onursuz dedi.hicmi acimiyosun gelecegime ne olcak benim dedim.isin gücün o demi hep belden asagi senin dedi.banane dedi.son bir aydir iyiydim toparlanmistim sanki.ama bir haftadir yine agliyorum yaz geldi yazn tayile giderdik birlikte diye basliyorm aglamaya. okudugum yerden ankaraya ailemin yanina donicem.korkuyorum bu onsuz ilk yazim akil verin bana lutfen.o gününü gun ediyo ben hala bu haldeyim dort ay oldu iyilesmek istiyorum artik

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• mantıklı dusunmeye calısıcak akısına bırakıcaksın onu dusunmeyeceksın ıyısıyle kotusuyle ole bırı hayatında olmamıs gıbı dusunuceksın nekadar cok dusunursen okadar cok hata yaparsın gızlı kullanıcı o gıttıyse gttı sen de kurtamak ıcın herseyı denemısın olmamıs yapacak bısey yok

anlasılan bununla cınsel anlamdada bırlıktelık oldu san akoyan da sankı encok bu ve sana karsı solemıs oldu seyler bıldıgın belırlı sure sonra sıkılmıs hersey bıtmıs doyasıya yasamısınız sanırım herseyı buda uzamıs gıtmıs kuzum relax ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başlıkta yazmışşsın Rabbim bana birt dert vermiş emin ol seni yine o dertten sadece Rabbin kurtarır bir erkek olarak aynı duyguları ben yaşadım 5-6 ay kadar oldu benimde ama Allah cc.çok dua ettim sabrettim ve şuan Allah a şükür iyiyim aklıma eskisi kadar olmasada geliyor ancak bununda Allah ın bir takdiri olduğuna kendimi inandırdım ve bir gün mutlaka aradığım eşi yüce Rabbim karşıma çıkaracak buna inanıyorum..

0|1
    0|0
  • 3-5 ay daha böyle gider ama yavaş yavaş unutmaya başlarsın zamanla...

0|0
    0|0
  • HER ZAMAN BİR ÇARESİ VARDIR. ONUNLA YOLDAYDIN ŞİMDİ YALNIZ BİR YOLDASIN ROTANI KENDİN ÇİZECEK YENİ HAYALLER HEDEFLER KURACAKSIN KENDİNE OLMAZ DEME OLUR OLUCAK BİLİYORUM BUNLARI KAÇ 1000 KEZ KENDİNE SÖYLEDİN SEN AMA GERÇEK BU UNUTMA Kİ ŞUAN DÜNYADA BU DUYGULARI YAŞAYAN TEK İNSAN SEN DEĞİLSİN SENİN GİBİ AYNI ANDA AYNI ACIYI BİR BAŞKASI İÇİN ÇEKEN İNSANLARDA VAR. SANA ÖNERİM OYALAN NE OLURSA OLSUN OYALAN

0|0
    0|0
  • tek çare yola devam. deridine derman olacak ilaçsa başka kişi... saplantı yapma. alışkanlıktır devam et yoluna

0|0
    0|0
  • her anlamda beni kullandı derken ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz ne dersek dıyelım acın ne hafıfleyecek ne de çoğalacak.. Sana senden baskası yardım edemez. Ama umutlu ol yorgun degıl daha güçlü adımlarla bassın ayakların yere.insan nelere alışıyor aşağılık birinin gıtmesıne mı alışamayacağız? Kendıne ıyı gelen seyler yap .. Düşünmemeye çalış zor ama.. Herseyını anlatabılecegın bır arkadasın varsa onla konus.. Ama daha yolun basındasın ve sonunu görmek su anlık ımkansız.. Bende ayrıldım cok üzüldüm ama bir arkadasım sayesınde eskısı kadar karamsar degılım.. He bir de bu ayrılık konularından ne kadr cok konuşursan o kadar Canın yanacak üzgünüm.. Bir cok ınsan bunları yaşıyor ve tecrubenın kötüsü olmaz.. Her tecrübe bıraz daha guclendırır senı...

0|0
    0|0
  • Sen ona tutukuyla bağlanmışsın. Hiç bir aşktan korkma... İnsanlar ailesinin acısını bile bir müddet sonra dindirebiliyorsa seni hak etmeyen bir insan için niye ağlarsın? Kime üzüldüğüne dikkat et.

Hayatını sıfırla, herşeyi unut.

link

0|0
    0|0
  • gülüm inan. SEvmeyen birinin karşısında yalvarırsan gurursuz olursun. ararsan onursuz olursun inan bana ALLAHtan başka kimsen yok senin..Buralarda çare arama Dua et bol boll ALLAhım yardımcın olsun :( :(

0|0
    0|0
  • aranızda cinsel ilişki mi gerçekleşti?

0|0
    0|0
Yükleniyor...