KİLO VERMEK! 💁🏻?

Kilo vermek istiyorum, diyet ve sporla 6 kiloyu 2 haftada vermiştim. Geride almadım. Aradan 4 ay geçti gerçi.. Sonra kilo verememeye başladım, 3-4 gündür sadece günde 1 kez yediklerimi kusuyorum, tabi bilerek. Ama tamamını değil, çok az bir miktarı. Zararı var biliyorum, bu yüzden başka kilo vermek için yöntemler önerirmisiniz? Diyet ve spora ayıracak vaktim yok 11. Sınıfım diye. Şimdiden teşekkürler..

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kusma cok sagliksiz. Vucut belli bir sure sonra kilo vermeye direnc gosterir bu sirada sporu birakmaman gerekir. Vaktin olmuyorsa bile bol bol yuru merdivenleri kullan asansore binme yediklerinde karbonhidratli gidalari minimuma indir tuzu sekeri hic kullanma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kusmayı hemen bırak. Sadece zararlı kalmakla bitmiyor biliyorsun. Kilon hayatından saha önemli değil. Yoğurt diyeti var, hızlıca verdiriyor. Onu deneyebilirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sporu daha iyi bı vucut ıcın kullanılan bir arac yerine bir hayat felsefesi hayatın bir rutinı olarak gorursek ve beslenmede yaptığımız değişiklikler kalıcı olursa. Bence cok Daga faydalı olacağını düşünüyorum iyi Çalışmalar. Bu arada günde 30 dk spor ıcın uzun bir zaman degil

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak kilo takıntın olduğun aşikâr, bir psikolok aracılığıyla ne yapman gerektiğini öğrensen daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen takıntı sadece ama bilemiyorum

• 1ay

Evet kusmayı şuanda bırakabilirim alışkanlık ya da takıntı yapmadı henüz ama devam edersem kötü olacağını biliyorum. Kuzenim yapmıştı bunu gçbeği dümdüz oldu ve sağlık problemi olmadı bu yüzden denemek istedim. Gerçi benim midem normalde hassas ağrısı oluyo ne diye kalkışıyosam 😂

• 1ay

Yanii mantıklı olanı o zaten, yapmaman. 😄 sevmem böyle takıntılı şeyleri, korkarım da. 😅

• öğünleridüzenli ye ve sakın öğün atlama. atladığın öğünden sonra yediklerim hep depolanır. Yürüyüş yap ama en iyi yüzmektir

0|0
    0|0
  • sende kılo sıkayetınde bulunuyorsan herkes bulunur

0|0
    0|0
  • Ne zaman kilo ala biliyoruzki bir kiloda verelim

0|0
    0|0
  • yanlış yoldasın

0|0
    0|0
  • şişko biraz zor o