Lens Kullanımı Hakkında

Arkadaşlar içinizde lens kullanıpta sorun yaşayan var mı ? Ne bileyim rüzgarlı tozlu havada zorluk çıkarıyor mu ? Veya erkekler için soruyorum futbol maçlarında düşme gibi bir tehlikesi var mı ? Genel olarak kullanıpta sorun yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 yıldır kullanıyorum ama tozlu havalarda daha çok gözlük kullanmaya çalışıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Denize bile girdim ki futbol da haliyle oynanir, düşmez. Yalnuz temiz bakmak önemli. Cikarirken ve takarken eller temiz olmalı. Solusyonu surekli her kullanimda degistirmeli. Ruzgarli havalarda batabiliyor. Yaklasik on yildir kullaniyorum bu arada

0|1
    0|0
  • İki yıldır kullanıyorum. Hiç sorunyaşamadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 yıla yakın oldu benim lensler . Güzel marka alırsan sıkıntı yok ben bu sefer yeni bir marka denedim pişman oldum halı sahada felan çok uğraştırıyor öncekinde hiç bişey olmuyordu . En başta takmakta zorlanırsın ama sonradan çocuk oyuncağı olur .

0|1
    0|0
  • Sorun yok. Gözünün içine kaleci parmağı, kale direği, futbol topu, krampon, tribün koltuğu, köşe gönderi sokmadığın sürece bir şey olmuyor. :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...