Spor Salonuna Gidenler?

Benim kilo almam gerek. Boy 1,90 ve kilo 70. Spor Salonuna gitmeyi düşünüyom. Evimizin yanında bir Fitness salonu var. Fiyatlar ortalama ne kadar? yani dışardan bakınca pahalı yere benzemiyor. yer altı salonu. sokak arasında.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• En kötü salonlar 50 liradan başlar öyle yerlerde yeni başlayan biri çalışamaz genel olarak eski klasik tarzda çalışırlar fiyatlar ortalama 70-120 arası değişir 300 liraya salonlarda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Genelde ücretler 3 aylık oluyor 200 civarında oda.

0|0
    0|0
  • Dostum kilo arttırıcı proteinler var 1 ayda 3 kilo garanti olması gerekiyordu. 3 aya 10 kilo rahat alırsın

0|0
    0|1
    • 1ay

Yani ben yaza kadar kilo almayı düşünüyom. en azından 3-4 kilo. Kilo arttırıcılar ne kadar acaba, biliyormusun?

• 1ay

Protein tozunun çok ciddi yan etkileri var öyle direk protein e abanınca böbreklerin pek mutlu olmuyor aşırı zarar ben değil doktorlar söylüyor bilinçsiz kullanma soran zaten işini bilen spor hocaları da ilk bir kaç takviye önermez.

• 1ay

Kilo aldıran proteinler var böyle bir saçmalık yok ne kadarda saçma sapan bilmeden bilgi söylüyorsun

• 70-100 arası Antalyada

0|0
    0|0
  • En fazla 100 dür ama oturduğun semte ve Spor salonunun malzemesi yeniyse arada bilir

0|0
    0|0
  • Evinizin yaninda madem 2 dk git sor fiyat nedir diye biz nerden bilelim kardes lutfen ama ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...