Spordan anlayanlar?

Merhaba arkadaşlar benim kilom 62 ve boyum 1.60 ben 55 ya da 58 kiloya inmek istiyorum fakat bunu kendimi zorlamadan yapmak istiyorum kendimi bir dahaki yaza 55 görmek benim için güzel olurdu eylülün başından beri hergun yarım saat yürüyor ve gece yemek yemiyorum başladığım da 65 kiloydum bedende değişiklik olmadı bazen yürürken çabuk pes ediyorum yorgunluk hissi ve sıkılmaktan dolayı bana eğlenceli ve zayıflamama yardım edecek bir spor önerir misiniz

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonu şart çünkü kendi kendine olmuyo ortama gir ve akışına bırak çok basit ya senin olay dediğimi yap ocakda o kilodasın

1|0
    0|0
    • 1ay

Yürüyüş bandı var fitnes salonuna gittim ağırlık kaldırmıyorum hoca desen yardım etmiyor yine orda da yürüyorum yüzme falan anca yaşadığım yer Edirne bursa da pek spor salonu yok ama yüzme dusunuyorum orda ortam falan olmaz ama sadece yüz evine dön şeklinde olur diye düşünüyorum

• 1ay

Sana protein vitamin diyetini öneriyorum antrenörüm fakat diyetisyen değilim sen iyi bir diyetisyene git ve beslenme programına harfi harfine uy salonlar da çoğu kişiyle ilgilenilmiyo doğru söylüyorsun ama iyi bir bacak kalça karın ve cardio girsen gerçekten zor değil ha birde öncelikle 0 şeker tüketmelisin

Erkekler Ne Diyor 6

• düşük kalorili beslen, antremana önem ver

1|0
    0|0
  • Emek sarfetmeden olmaz bu is oyle hemen yoruldum vs ile. Once kararli olacaksin

1|0
    0|0
    • 1ay

Yani tabiki spor şart ama daha eğlenceli ya da yorucu olmasa iyidi yoksa diyeti falan yapabiliyorum

• 1ay

Vucudunu yormadiktan sonra kilo vermenin bir olanağı yok. Herkes yorulmayip spor yapmadan istediği vucuda sahip olmak ister ama oyle bir dunya yok onu demek istiyorum. Disini sık sporunu yap istedigin kiloya düş. Yüz mesela

• 1ay

Aynen yüzmeyi denemek istiyorum bende fazla yorucagini dusunmuyorum ama işte nasıl ve ne kadar kilo verdirir tartışılır

• Dansss

1|0
    0|0
  • Acı yoksa kusura bakma Sonuc yok

0|0
    0|0
  • cok güzel

0|0
    0|0
  • Squatla basla

0|0
    0|0