Galatasaray basketbol takımı seneye Euroligde oynayabilecek mi?

bu sene namağlup giden basket takımı seneye basketbolun şampiyonlar liginde oynayamayacak mı? Nedir bu işin statüsü? Bilen bir izah edebilir mi zahmet olmazsa? Bir de ben geçen yıl ligin oyuncusu Arroyo diyorum.Sizce?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• tabi oynayacak. statü biraz karışık. apoletli takımlar her türlü turnuvaya alınıyor. öyle diyeyim. arroyo ve ender afdam ya bu arada. spanulis lazım bize birde.

0|1
    0|0
    • spektaküler dedikleri tarzda bir 4 numara lazım bence.Gordon bir iyi bir kötü.Euroligde yetmeyebilir.

• Bence koç tamamdır.Fenerbahçe ve Efes te kadroları daha iyi olmasına rağmen döküldü Beko Ligde.Tabi Eurolig bambaşka bir mecra.Sanırım yaşayıp göreceğiz.Kombine almak lazım seneye , Eurolig kaçmaz.

• aynen o olipiakos maçını hala unutamıyorum. bende kombine alcam. dün gidemedim maça canım sıkıldı zaten.

Kızlar Ne Diyor 4

• Statüsünü bilmiyorum

Ama kesinlikle Arroyo kısmına katılıyorum ..

Dünde harikaydı..

Not: ''Kurabiye'' gelirse bu konuda yardımcı olabilir sana ..

0|2
    0|0
  • Kurabiyem anlatmış. En iyi cevap o.

0|1
    0|0
  • banviti silelim sahadan gerçi olmasa da elemelere kalıcaz garanti euroleagudeyiz.

0|0
    0|0
  • oynar tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• galatasarayın şampiyon olmasına gerek yok

eurolig patronu gs bu sene ilk 2ye girerse katılabilir diye açıklama yapmıştı

önemi olan A lisansı alabiliecek mi?eğer alamazda B lisansı alırsa eleme oynamak zorunda kalacak

2|1
    0|0
  • Türkiyeden kontejab bakımından şampiyon her türlü gidiyor onun dışındaki Fenerbahçe eve Efes anlaşmalı olduğu için direk katılıyorlar sıkıntı yok yani şampiyon olduğu sürece katılır

1|2
    0|0
    • Kıyamam : /

İlk o geldi aklıma ama sen ondan iyisin valla bak ..Sen 7/24 % 100 Basketbol izleyen adamsın ! Özür dilerim

• beburihiyi kırmayalım kıranları uyaralım :)

• eğer kupayı alırsak direk olarak gidecez alamazsakta öneleme oynayacaz

0|1
    0|0
  • şampiyponluk ve euro lig geliyor raahat ol

0|1
    0|0
    • şampiyon olunsa da gidilemeyebilir diye bir yorumda bulundu koç Ataman Karşıyaka serisinden sonra. Şampiyonluk banko paşam :)

• inşallah

0|0
    0|0
  • şampiyon olursa gider

olamazsa eleme oynar

0|2
    0|0
  • Bence garanti alırlar...

0|0
    0|0
  • Lig Şampiyonu olursak tabi ki oynucaz.

0|0
    0|0
  • olabilir şansı var

0|0
    0|0
  • direk katılacağız

0|0
    0|0
  • bilmem ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...