Kapat

Hiç ortak noktanız olmayan

Hiç ortak noktanız olmayan uzaktan akrabanız evinize gelse sizin ailenizdekiler mutfağa dışarı falan çıksa uzun süre de misafirlerin yanına gelmese siz baş başa öyle onlarla kalsanız ne yapardınız? Benim başıma az önce geldi valla geldim bilgisayarımın başına bu bizimkilerin amacı nedir anlayamadım ayrıca :)

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• uzaktan akrabam dedıgın bayanmı anlamadım

0|1
    0|0
    • aile bayan çoluk çocuk kocası erkek kardeşi falan hiç ortak noktamız doğru düzgün sohbetimiz de yok.

• aferım bende genelde oyle yapıyorum.. :)

• bendensin hoş geldin diyip oturup konuşmuşum daha da fazlasını benden beklemesinler :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• salonda otururum mecbur yanlarndan. onlardaşu soruları yöneltir, çok zayıflamşsın burak yaa annenler yemek yedrmio mu sana :S 2. soru eee burak okul noldu bitiyomu bu sene. 3-4--5 gelir yani kısacası sadece sorular gelir

0|1
    0|0
    • vall biraz oturdum televizyon açıktı belgesel falan izliyorduk sonra ben kaçtım :D

• hoşgeldnz dediysen sıkıntı yok bu konuya çok takılıyolar hoş geldin beş gittin...

• dedim dedim az biraz da oturdum birazdan dışarı kaçıcam zaten :D sonra eve gelirim ardından yatarım hastayım doktora gidicem zaten

• Nefret ediyorum şu akrabalardan arkadaş. Dünya üzerinde en yüzsüzleri de benimkisi

0|1
    0|0
    • bizim akrabalar kötü değil ama uzun yıllar uzaktaydık o yüzden içli dışlı değiliz yani o yüzden fazla sohbetim yok.

• Anladım kardeş

• zaten hastayım da biraz oturup doktora giderim sonra gelir eve yatarım valla :/

Yükleniyor...