Hayatınızın en büyük pişmanlığı neydi?

Keşke yapmasaydım onu hayatım daha iyi olurdu dediğiniz pişmanlığınız oldu mu?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• aileme karşı çıkma cesaretini gösteremediğimden, 4 yıl boyunca hiç istemediğim bir bölümde okudum -ki, o bölümü de tercihlerim arasına ben uyurken onlar sıkıştırmıştı zaten. daha sonra bir cesaret sınava yeniden girip istediğim okulu, istediğim şehiri kazandım ama, kaybettiğim onca yılı geri getiremiyor bu ne yazık ki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• En yakın kız arkadaşımla aynı okulda okumak için Anadolu Kız Meslek Lisesindeki bilgisayar teknisyenliği bölümünü kazandığım halde bırakıp düz liseye geçtim ve düz lisenin puanı çok düşük olduğundan adam akıllı bir 4 yıllık okumak varken iyi net yapmış olmama rağmen 2 yıllık bankacılık okudum.Bu hayatımda yaptığım en büyük aptallıktı belki de.Çok pişmanım ama ne yazıkki zamanı geriye döndüremiyorum:((

0|0
    0|0
    • yani arkadaş sevgin yaşam biçimini şekillendirdi... peki o arkadaşın ne yapıyor şimdi...

• ne fisildadi ki kulagina?

• Dersanedeki hocalarla çok iyi akadaş olmuştum.Ben yanlarına gitmesem onlar yanıma gelip bahçeye falan çıkarıyolardı.Arkadaşım bu durumumu anlatmıştı o kıza.Kız da arkadaşım benden bahsederken çok rahatsız olmuştu suratından belliydi.Kendine iyi bak dedim ben o da bana sen de fazla yalaklaşma dedi...

• Boş insanlarla takılmasaydım hayatım çok daha güzel olurdu keşke bana denılenlerı dınleseydım kötü şeyler olmazdı:(

0|0
    0|0
  • ilk aşkım hiç hayatıma girmeseydi daha iyi olurdu kesinlikle..

0|0
    0|0
  • bile bile bir şeyleri benim bitrmediğim ve sonuna kadar zorladğim için pişmanım sevdiğim içinde değer verdiğim içindew günüme aylarıma yıllarıma fikirlerime düşüncelerime geleceğieme hayllarıme bulaşıp yıkmasına izin verdiğim için hemde çok pişmanım

0|0
    0|0
  • Eskiden keske soyle yapsaydim boyle yapsaydim diyordum ama her sey olmasi gerektigi gibi oluyor, o yuzden artik boyle seyleri pek dusunmuyorum..

0|0
    0|0
  • bişeyleri zamanında göz ardı ettiğim için bile bile lades dediğim sonundada başımı vuracak taş bulamadığım için ve sonucunda kendimle birlikte herkeside yiyip bitirdiğim için bazı insanları tanıdığımıcın çok pişmanım

0|0
    0|0
  • keşke dediğim olmustu.. fakat aşırı derece de pişmanlık yaşadığım hiç bisey olmadı..

0|0
    0|0
  • sevgilime verdiğim güven ilgi şefkat gaddar olmalıydımki sürünseydi peşimde :D

0|0
    0|0
  • Pişman olacağım şeyler yapmamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • ilk evliliğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• şu aralar ingilizce eğitimine keşke biraz daha öncelik verseydim diyorum okul bitecek yakında ama hala bişey bilmiyourm pek

0|0
    0|0
  • Pişman olduğum iki önemli şey var ve ikisi de beni çok etkildedi. Birincisi gül gibi anadolu lisesini bırakıp fen lisesine yatılı gitmemdi, hem arkadaşlarımdan koptum hem de asosyal bir okula gidip depresyona girdim.

İkincisi ise sevgilisi olan (ama onu sevmiyordu) bir kıza ilan-ı aşk ettim ve hayatım karardı.

Bu iki olay olmasaydı çok daha mutlu bir insan olurdum herhalde.

0|0
    0|0
  • pişmanlık yaşamadım

0|0
    0|0
  • Futbolu bırakıp üniversiteye gitmek :P

İyi topçuydum bea:)))

0|0
    0|0
  • milyon tane sey oldu.

1- o kizla hic tanismasaydim

2-o okula hic gitmeseydim

3- o lafi hic demeseydim

4- o kadar hic sevmeseydim

5- o zamani keske harcamasaydim

o hooo! depresyona sokacaksiniz beni simdi!

0|0
    0|0
  • bi tane oldu.

0|0
    0|0
  • pisman oldugum bazi durumlar var ancak hayatim daha iyi olurdu yapmasam seklinde değiller

0|0
    0|0
  • yolda ciktigim seyleri yolda bulduklarima degismem en buyuk pismanlıgımdır

0|0
    0|0
  • keşke arkadaşlarımla daha fazla vakit geçirseydim özledim o yılları =(

0|0
    0|0
  • Teknik Lise okumak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...