Kendimi korumak amaçli. kiz kavga teknikleri?

Kiz kavga teknikleri neler bir.çogu biliyorum ama yinede daha çok ogrenmek istiyorum kendime guvenemiyirum. Kendimi korumak icin atip tuttuyorum yapabilecigimi biliyorum ama kendimi guvenemiyirum ya yapamazsam kendimi koruyamazsam falan filan kiz kavga teknikleri verirnisiniz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kiz kavgasinda yapilan en buyuk hata kendini korumayi unutmaktir. Yaptiginiz sey genellikle iki elle birden saclara yapismak oluyor. Birak onlar saclarini tutsun. Bu sayede kendilerini koruyamaz oluyorlar.
    Sende o savunmasizliktan yararlanip karnina ve cenesine yumruk atabilirsin rahat rahat. 2 yumruktan sonra zirlamaya baslarsiniz 😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Baska😂😂😂

• 1ay

Onu biliyorum başka?

• 1ay

Bogazina yumruk atip nefesini kesebilirsin.
      Yeter lan daha ne istiyon 😂😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• kızın saçını çekme , memesini sıkma ayagına kuvvetlice yukarıdan aşagıya basma böyle şeyler yani yanılıyor muyum yoksa :(

0|0
    0|0
    • 1ay

Hyr lavga amacli degil onlar sana karisirsa zaten kendini koruman gerek kaçamazsin. Bir tavsiye vericekmisin?

• 1ay

saça ilk yapışan 1-0 öndedir hep onu bilirim ben

• Saçını kaptırma yeter

0|0
    0|0
    • 1ay

Baska😂😂

• 1ay

Oyle kavga ediyorum teknikli ama o an gozum jimseyi gormez. Trafo teller. Daha aklima gelmeyen bir cok sey.

• 1ay

Görecek gözün kavgaya öyle girilir mi kemdini koruyacaksın gelen darbelerden kaçarak kaçtıktan sonra vuruyorsun ağzına

• Saçlarını tepeden topla asılamasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...