Sizin de cumartesi günlerini özel hissettiğiniz oldu mu?

Ben 9 yıldır çalışıyorum,hep cumartesi mesailerine giderken o günü daha güzel yapmaya çalışırım.

Mesela o gün haftanın değerlendirmesini yaparım,müzik dinlerim,uzak diyarlardaki arkadaşlarımı ararım,öğleden sonra çıkarım genelde ve zihyaret yapmak isterim sevdiklerimi bugün.. Önceki yaşadığım şehirler de deniz vardı ve denize karşı kahvaltı yapıp öyle başlardım güne ama amasya da deniz yok :) bilgisayrdan açıyorum deniz manzarasını artık :P

Merak ediyorumda benim gibi cumartesileri haftanın diğer günlerinin aksine daha güzel gören ve özel hisseden var mı?

Şimdi'den teşekkür ederim :)

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Evt benim içinde cumartesileri daha özeldir, cumartesi yarım gün çalışıyorum işten erken çıkıp kafana göre takılmak çok güzel

0|0
    0|0
    • :) teşekkürlerr özellikle bugünün daha güzel geçmesi dileğiyle

• teşekkür ederim seninde güzel bir gün geçirmen temennisiyle :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok hayır. Benim için sıradan bir gün.

0|0
    0|0
  • benim icin bu gun pazar gunune denk gelio, aile ile kahvalti :) oglenlere hava guzel ise mangal falan iste :)

0|0
    0|0
  • En sevdiğim gün.. Bana özel bir gün. Serbest hissediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • hergün ayrı ayrı çirkin

0|0
    0|0
    • Hayatta güzel yaşamak da aksine işler yapmakda bizim elimizde.

Böyle düşünmene üzüldüm

• bunu diyenin sadece cumartesi günlerini güzel bulan biri olması ayrı bir üzüntü

Erkekler Ne Diyor 3

• benim için cumartesinin en özel yanı, yani kendimce özel olanı ertesi günün pazar olması :)

0|0
    0|0
  • Hafta içi bira cumartesi viski içiyorum ondan cumartesi özel :D

0|0
    0|0
  • sıradan değil üst katımda ki genç kız hafta içi çalışıyor cuma akşamından eve erkek atıyor cum gecesi cumartesi gecesi hoplayıp zıplıyorlar hayır bişey de diyemiyoruz birde anası babası evdeyken yapıyor bunları uyutuyormudur artık ne yapıyorsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...