Arkadaslar spora baslamak istiyorum yardim edebilecek uzman veya anlayan warmi?

Spor gecmisim wardi fitness gidiyordum ama sadece zayiflamak icin. Şu an fitness yazilmayacagim. Evde kosubandimda war. Bana yardim edebilecek birileri var mı program yapacak? Tupmide ameliyati gecirdim. 10 kg verdim ve durdum. Devam edecegini biliyorum ama spor katmam lazim hayatima cunku cok hareketsizim. var mı yardimci olabilecek birileri?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Nasil bir spor yapmk istiyorsun? Dövüs savunma sanatlari gibi mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok canim kucukken karate ve judo gitmistim amasimdi karin bolgem ameliyatli. Dikkat etmem lazim

• 1ay

Anladim soru tekrar okudumda yeni anladim kilon kac sana program verebilirim ama evde yapbilacak seylerin fazla degismezki :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Canim bak bende yemek duzeni iyi. Zaten cok yiyemiyorum mide ameliyati gecirdigimden. Sadece cok hareketsizim malum is yok okul yok simdilik. Evdeyim. Ve kosu bandim war. Baslamak istiyorum ama kac dkkayla baslayacagimi bilmiyorum

• 1ay

sadece koşu bandıyla forma gıremezsınız ancak hareketsız kalmaktan ıyıdır elbetteki.. kardio yapıyormuşsun gıbı düşünürsek eger gunde 40-45dakika hafif tempo koşu ya da hızlı tempo yuruyus yapmanız yeterlı.

• Vardır

0|0
    0|0
  • sitelerde bir sürü program var araştırır san sana uygununu bula bilirsin. ben bu yolla 2 ayda 21 kg verdim. bodyforumtr. com bu konudaki en iyi yardımcım oldu.

0|0
    0|0
  • Hareketsiz yaşamdan uzak dur. Az tv izle Yediklerin protein agırlıklı olsun. Karbonhidratı kesmeye çalış. Tuz şeker hiç alma sadece meyvedekı yeter. 2 aya değişimi hisseder 4-5 aya dış görünüşün iyileşir

0|0
    0|0
  • Ben kendi başıma 6-7 ayda tam 38-40 kilo verdim :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Tebrik ederim nasil yaptin anlatirmisin

• 1ay

@kedişero Teşekkür ederim. İnsan yeter ki istesin. Varlığımızı içinde sürdürdüğümüz bu vücutlar hamurdan farksız. Biraz azim ve beslenme ile istediğimiz her şekle girebiliyor. Elbette bunu böyle söylemesi kolay yapması zor. Yaşayan bilir maalesef

• 1ay

Kesinlikle cok dogru konustun arkadasim👍🏻

• Buyur (yetkili bir arkadaş)

0|0
    0|0
  • Hedef nedir?

0|0
    0|0
  • Bant da ilk 5 gün 30 dk
    Ondan sonraki günlerde artı olarak 50 mekik
    20 şınav çekebilir gün geçtikçe çoğaltıp 100 e kadar çıkarabilirsin
    Bunları yemek yedikten sonra yap

0|0
    0|0
  • sanırım kocaman bir popon var ve sen onu eritmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • 10 kg civarı bir ağarlıkla squat yapın Prenses

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...