Omuz günü squat yapmak?

Öncelikle herkese merhaba. Omuz çalıştığım gün bacak antremanı yapıyorum ve bacak yaptığım günde squat yapmak istiyorum. Bir kaç kez denedim önce omuz çalıştığım için daha sonra squat yapmaya geçtiğim zaman o barı omuzlarıma alamıyorum ne kadarda altına yumuşak bişeylerde koysam omuzlarım ağırıyor bu durumu nasıl aşabilirim? Acaba biraz ısındıktan sonra squat yapıp daha sonra omuz ve ayak antremanı yapsam bir sıkıntı olur mu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman ne olursa olsun önce omuz isitnalisin çünkü omuz her harekete birincil olmasa da dahil oluyor vede çok hassas sguat baldır ve kalça gibi büyük kas grubunu çalıştırır sende ikili set yap mesel sırt + squat veya gogus + squat gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle squat yap ve dıger bacak egzersızlerını yap leg press gıbı.. daha sonra omuza gec.. benım sana tavsıyem bacagı ayrı bır gun yap zira bacaktan sonra zombi gibi oluyor insan tukenıp bıtıyorsun zaten

0|1
    0|0
    • 1ay

Doğru diyorsun yürümekte bile zorluk çekiyor insan :) dediğin gibi deniycem öncelikle ayak çalışıp daha sonra omuz yapıcam.

• 1ay

bacak için komple bir gununu ayırırsan daha verimli çalışırsın zira guc kuvvet ve enerjı kas yıkımı demek zamanına emegıne yazık olmasın

• 1ay

programım 3 günlük program ve aslında fazla zamanım olmuyor mecbur böyle gitmek zorunda kalıyorum uzun zamandır bu şekilde gidiyorum.

• Bence mantıklı bende Drop set omuz press sonra leg press leg curl drop set seklinde daha sonra Squat ile devam ediyorum omuzlarım ağrımıyor

0|0
    0|0
  • Omuzla kol yap bacağı tek gun çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...