Yaşamak bir agaç kadar hür ve bir orman kadar kardeşcesine

yaşasın gezi parkı direnişi,insanların hür ve özgürce diledikleri gibi yaşama haklarını kimse ellerinden alamaz.benim gibi düşünen yoldaşların sayısını merak ediyorum.bu sitede kaç kişiyiz

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sizler birer maşa oldunuz yetmedimi be yavrum ne çektiniz be bırakın artık safmısınız siz Tayibi günahım kadar sevmem ama yazık beya boş ümit sizinkiler. Bi bırakın da herkes rahat etsin işin en sonunda herkes diyecek gene bu ABD, AB, İSRAİL oyunu herkese gülmek çok daha zevkli olacak benim için ama bu kadar kör olmayın rica ediyorum SÜKUT artık ya

0|0
    0|1
    • ebe yavrucum Sovyetler yıkıldı ebe bitanem Yugoslavya yıkıldı ebe şekerim hiyler anasının a gördü ebe ciyerim Osmanlının halini malum biliyosun ebe kardeşim koyun olma gün gelir seninde canın yanar uzak durma.bir bakmışın araplar gibi etrafda şalvarla dolaşı verirsin sarıkla cüppeside cabası

• ahh senin gibi duyarsızlar yokmu bu ülkenin a.s sizlersiniz işde asıl sizin gibilerden korkulur memleketide dostunuzuda satarsınız.

• He ya he diom ya sen mutlu ol seninle burda klavye kavgası yapıcak değilim ama bak sen yediremiyorsun demek ki hala uzatıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşamak kimseyi inciltmeden. Sevmek habersiz. . Çağrı gelince öte den sıyrılıp gitmek. Sessiz ve de kimsesiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tayyipci değilim valla ama merak ettim bakalım kaç tane oyuna gelen salak varmış :)

0|1
    0|0
    • sen ozaman tayipci deyilsen iki paket makarnaya oyunu satanlardansın

• Nazım'ın sözünüde p*ç etmişsin... kardeş bir gez gel hadi gezi parkını

0|0
    0|0
    • bu sözün nazıma ayit olduğunu biliyosan ve gezi parkı hakkında makara geciyosan sen ya döneksin ya satılmışın ya da götünden korkuyon

• yoldaş değilim, m.kemal gençliğiyim, onun için oradaydım farklı fikirlere saygımız var..

0|0
    0|0
  • Amma abarttınız şu ağaçları

0|0
    0|0
Yükleniyor...