Yarın dersaneye gitsem mi gitmesem mi?

iyi geceler;

Yarın dersaneye gitsem mi gitmesem mi bilemedim.İktisat dersi var.Sözel fazla şekil yok.Hoca anlatıp anlatıp geçiyor.13'ünde sınavlarım başlıyor.Sizce dersaneye gitmeyip sınavlarıma mı çalışayım.Yoksa öğlene kadar gideyim mi?Ders öğlene kadar.Yan ibtünü gün ders çalışamaz insan.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İçindeki ses seni kandırıyor. Git ve yarın ülkemizi yöneten genç kuşaklardan olayı başar ve bir taneside sen ol. Kamuda çalışman şart değil. Bir holdingte üst düzey yönetici olman bile ulus+ailen ve senin için büyük bir başarı olacaktır.

0|0
    0|0
    • ne laaksı var ben derse gidince bu sefer bölüm derslerime çalışamayacağım.Yani kpss için önce okulumu bitirmem derslerimden gçemem gerek.

• O zaman doğru bildiğini yap. Karışmıyorum.SANA CEVAP VERMİŞ OLUP İŞİNE KARIŞTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

• teşekür ederim.

• Şekilsiniz ya hıanınaa

0|0
    0|0
  • yat uyu. uyanınca iç çamaşırınla evde dur biraz. rahatla biraz. çok stress yapmışsın.

sonra biraz gez gel. akşama başlarsın.

0|0
    0|0
  • ya bunun kritiğini zaten yanlış yerde yaparak baştan kaybediyorsun ki. ne olduğunu en iyi sen kendin biliyorsun bu konuda kimse sana senden daha iyi yardımcı olamaz.

0|0
    0|0
  • bırak dersi tırt bölümmüş zaten gez dolaş bul bir elektrik-elektronik müh. şöle uzun boylu esmer çekik gözlü onu da yaşat kendini de

0|0
    0|0
    • tırt bölüm falan değil benim ibölümüm iktisat okumuyorum ben.Dersaedeki iktisat dersine gideyim im diye sormuştum.Kulağa hoş geliyor esmer uzun boylu çekik gözlü ama elek-eltornik olması kötü.Mühendisler o kadar sosyal olmuyolar.Konuşmayı fazla bilmiyorlar.

• kim?

• buraya yazamam herkes görür mesaj at bana

• ne yapacağına kendin karar ver, sınava girdiğin zaman da soruları buradakilere sorma şansın yok..

0|0
    0|0
  • git gez eğlen ya

0|0
    0|0
  • Bu saatte burdaysan boşver. Çok önemli değil. Güzel bir uyku çek.. :)

0|0
    1|0
    • benim için fark etmez kkalkmak istedikten sonra kalkarım.

• peki takılalım öküzüm benim.

• Gitte kurtulak senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öğlene kadar ders çalışmayacaksan dersaneye git gelince sınavlarına çalışırsın.zaten ne kalmış5gün sonra özgürsün:))

0|1
    0|0
    • 5 gün sonra sınavlar başlıyor bacım.

• telafi edeğilmiyecek bişey yok.Sözel yani anlatıp geçiyo hoca ama tabi dinlemek iyi oluor.

• ee karar veririsin artık sabah olucak neredeyse:)

• Seninde pek gitmeye niyetin yok "boşver gitme" dememizi bekliyorsun di mi :P

0|0
    0|0
    • yoo.Bakalım çoğunluk ne derse.

• yarın dersaneye git şimdide çalış mesela

0|0
    0|0
  • Gitme s.et. Zaten canın da hiç istemiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...