Spor salonuna gitmeden nasıl yapabilirim?

Basenlerden kurtulmanın yolu nedir? Bacakları ince ve kaslı göstermek için ne yapılabilir spor salonuna gitmeden?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle beslenmeni duzenli ve saglikli hale getirmelisin. Ondan sonra egzersizlere sporlara baslayabilirsin squat cok etkili bir egzersiz , ondan sonra hicbisey yapamiyosan yuruyus yap. Spor salonuna gitme imkanin varsa daha da güzel olur eğitmen eşliğinde istedigin sekle girebilirsin. Ama bu evde yapamazsin anlaminada gelmiyo basta dedigim gibi ; beslenme zayiflamada %70rol aliyo nerdeyse. Ondan sonrası spor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kilo çok iyi bir şekilde verdim de benim vücut tipim şöyle zayıflayınca belim inceliyo yüzümden gidiyo sadece basenlerim kalıyo alt bacağımda ince uzun süre yürüdüm kas oluyo ama incelme farkedilecek kadar olmuyo :(

• 1ay

Basenlerin kaliyosa vücut tipinden kaynaklanan biseydir eger armut tipiysen benim gibi (bel omuz bolgesi ince basenler geniş, yaglanma basende ic bacak bolgesinde) o yanlarının dümdüz olmasını bekleyemezsin cunku yapin öyle

• 1ay

evet ya tam anlattığın gibi bari sıkılaşsın ne biliyim daha düzgün dursun

Erkekler Ne Diyor 9

• Bak saglık ocakları var git ücretsiz diyet listesi vericek onun dedigine uy ve günde 1 saat yürüsen basendir göbektir hiçbirşey kalmaz :)

0|0
    0|0
    • 1ay

sağlık ocağına gitmeme gerek yok staj yaptığım hastanede zaten diyetisyenim var diyet yaptım hala da devam ediyorum aylarca hergün yürüdüm tek faydası göbek falan gidiyo alt bacaklarımda kas oluyo ama üstü erimiyo delirdim :D

• 1ay

Boy kilon ne merak ettim

• 1ay

olmam gereken kilodaydım ki şu aralar pek yememe içmeme dikkat edemiyorum hastayım birden aldım onları vermeye çalışıyorum :D

• cakmakla yak

0|0
    0|0
  • evde yap sqy

0|0
    0|0
    • 1ay

yürüyüşle olur mu acaba :D

• Squat Lug Dumbell İle deadlift bunları onerırım

0|0
    0|0
  • bununla başlangıç yapabilirsin evde.
    https://www.youtube.com/watch?v=rJq6oxhnG1A

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmeden yapamazsın

0|0
    0|0
    • 1ay

spor salonuna gitme gibi imkanım yok ama

• 1ay

Yapamazsın işte 😊Spor salonu şart makinada calısman lazım ya da spor aletleri alman lazım

• 1ay

hangilerini almam lazım :D

• vücut ağırlığınla evde çalışmanı öneririm

0|0
    0|0
  • Lunge squat

0|0
    0|0
  • p90x, insanity youtube dan bak 90 günde neler olabileceğine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2