Steroid kullanmayı düşünüyorum doktor kontrolünde?

steroid kullanmayı düşünüyorum doktor kontrolünde başlıyacam pro sporcuyum basketbol oynuyorum fiziğim yetersiz kafaya koydum bana zararlarından bahsetmeyin sizce kullanmalı mıyım

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok zararlı desek, hayatını kendi ellerinle yok edeceksin desek, vücuduna yapacağı hasar onlarca olacak desek, bu kararından vaz mı geçeceksin? Kafaya koydum demişsin, bu saatten sonra bize sorman biraz enteresan olmamış mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

zararını biliyorum oyuzden doktor kontolünde kullanıcam kullanmazsam hayatım daha çabuk bitecek sadece düşüncelerinizi merak ettim

• Erkek ark da başlıcak Tr geldiğinde almayı düşünüyor ama sen nerden temin edeceksin. Çok güvenilmiyor malum şartlardan dolayı.

0|0
    0|0
    • 1ay

yurt dışından getirticem

• 1ay

Vallahi söylediği kadarıyla bizimkiler gibi Polonya da falan da yapılıyormuş o yüzden birebir görüşecek alacak.

• 1ay

bizim yurt dısında bağlantımız var sporcu takviyelerini ordan getiriyoruz bende o şekil yapıcam kanadadan alıyoruz yinede sevgilin bilir kanks :D

• Kullan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben olsam kullanmam yinede hayat senın seçim senin

0|0
    0|0
  • Dostum steroidi bende kullanmayı kafaya koymuştum lakin buradakiler sağ olsun vazgeçtim.
    Bir vucut sekli icin omur boyu erkekliginden olmanın anlamı yok.
    Steroid icinde ayriyetten bir alt yapın olması sart.

0|0
    0|0
  • kullanmamalisin

0|0
    0|0
  • Hedefin nedir

0|0
    0|0
    • 1ay

95 kg falan öyle çok fazla şimşek istemiyorum düzgün bir fizik

• 1ay

Pekı bisey merak ediyorum yanı streoıd kullanmadan once herseyı denediğini dusunuyormusun her turlu supplement en iyi programlar ve zaman hepsini denedin mı

• 1ay

2m boy evet denedim bilirli nıoktaya geldim fakat birdaha gelişim olmadı yani 67-8 kgden 83 kgye geldim 3 aydır hiçbir artış yok gelişmiyor kiloda alamıyorum artık

• gereksiz bence

0|0
    0|0
  • Kullanma kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...