Fatih Terim'e Haksızlık Yapılmıyor Mu?

Fatih Terim'e Haksızlık Yapılmıyor Mu?

Evet arkadaşlar malum milli takım kötü bir dönemden geçiyor ama herkes Fatih Hocayı suçluyor. Peki ruhsuz oynayan oyuncuların hiç mi suçu yok. Arda üzerinden hocayı vurmaya çalışıyoarlar şimdiye kadar Arda Burak vardı da ne oldu dünya kupasını mı kazandırdılar?

Güncellemeler:
1ay haa o zaman başınız her sıkıştığında fatih hocayı takımın basına getirmeyeceksiniz adam zorla mı alıyo parayı vermesin o kadar parayı o zaman federasyon

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• iyi olunca goklere cikartiolar. kotu olunca yerin dibine. Turkiyede durum bu.

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen öyle başları sıkışıca hemen fatih hoca gelsin fatih hoca gelsin ama işler kötü gidince yerden yere vuruyolar böyle bir toplum işte

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamadığım oynayan hoca sanki olaylar komplike gelişiyor oyuncularda hata var. Ama o kadar parayı alıyor fatih terim sonucta iyi birrç taktik verebilir.

0|0
    0|0
  • Hiç bu kadar kötü olmamıştık ben hocayı suçlarım. Oyuncuya desteği motivasyonu hoca sağlar. Öyle milyonları kazanmakla iş bitmiyor sen milli takım hocasısın ego ve bencillik olmamalı.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendini bir ülkeden, ülkedeki vekillerden, oyunculardan, taraftardan büyük görürsen bu iş olmaz.
    Maaşı hakkında konuşan vekillere sizden 550 tane var benden bir tane diyen, malum takımı çalıştırırken onu çekme bunu çek diye kameralara cinsel organını işaret ederek tv kanallarında hakaret ederken, psikolojik olarak durumu namüsait olan oyunculara posta koyarken ceza keserken egosunun ne seviyede olduğunun bize sinyallerini vermiş bir insandır.
    Hocalığı iyi olsa bile sadece iş onunla bitmez önce insan psikolojisinden anlaması lazımdır. Her insan her zaman bir işe odaklanmaya müsait değildir. İşte onu hazırlayabilirsen sana İMPARATOR denir yoksa parayı cukkalarken değil...

0|0
    0|0
  • Dünyanın maaşını alıyorsa tabi ki suçlu fatih terim. Ayrıca performansı iyi olan her Türk oyuncusu kadroda olması gerkeiyor şahısların egosu ile milli takım yönetilemez.

0|1
    0|1
    • 1ay

Ona bakarsan federasyon da oyunculara bir sürü prim veriyor peki oynadıkları topa ne diyeceksin? Malzeme belli daha fazlasını aramak zaten aptallık? hiddink milli takımın basındayken fatih hocadan fazla alıyordu ona niye sesiniz çıkmıyodu?

• 1ay

Vallahi tüm oyuncularının primi zaten fatih terimin maaşı etmediği için yine suçlu o

• onedio.com/.../belgelerle-konusan-bir-fatih-terim-kronolojisi-702015

Şunlara bir bakında artık arkasındakilerin gücüyle buralara gelen bu kabadayıya bu kadar değer vermeyin. Eğer hak yerini bulsa 1980'lerde bu adamın lisansı iptal edilecek ve futbolla ilişkisi kalmayacaktı. şu an olduğu yer ona haksızca verilmiş bir mevki...

0|1
    0|0
  • Dünyada en çok kazanan teknik adam ona verilen paralar şehit ailelerine ya da askerlerimize daha iyi imkan sağlamak icin kullanılabilir bizim vergimizle maaş alıyo haram zıkkım olsun

0|0
    0|0
  • Ne haksızlığı be. Bu ülkede Fatih terimden başka hocamı yok
    el insaf yenilgi yenilgi yenilgi bu ne be.
    Cemaat osurursa ben gider imamın yakasına yapışırım arkadaş.
    Bu iş böyle.

0|1
    0|0
  • ilgilenmıyom

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • suçun büyüğü terimin

0|0
    0|0
  • yo yapılmıyor

0|0
    0|0
  • Fatih gitse ruhsuz oynamazlar

0|0
    0|1
    • 1ay

Fatihin avukatı bu

• o ruhsuz takımı ben kurmuyorum ya da oyunculara ruh katıcak canlandırcak kışıde ben değilim. dünyanın en çok kazanan. t. d olacaksın sonra kem küm. o parayı alıyorsan karşılığını vereceksın veremıyorsan basıcan ıstıfayı.

0|1
    0|1
Yükleniyor...