Arkadaslar ne yapsam bakar mısınız?

Spor yapıyorum Zayıflamak için yediklerime dikkat ediyorum ama spor yapınca daha cok yemek yiyesim geliyor bunu nasıl bastırabilirim?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• spor iştahı acar evet diyette ldugundan düşük kalorili ve tok tutan besınlerı tercıh edebılırsın yulaf ezmesi gibi... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoğurt ye meyve ye bol su tüket

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Diyetisyen var saglık ocagında bana yazdı 6 ögün hem aç kalmıyosun hem diyet yapıyosun balık tavuk ne ararsan doyurcak şeyler var dedigimi yap günde 1700-1800 kalori arası yazdı ordan ufacık açık çıkardı ordan bide spordan gelen günlük açık oluyor ve bu sayede kilo vericeksin diyet demek aç kalmak demek degil.

1|0
    0|0
    • 1ay

Yani doktor bakıyor tahlil vücudun kendini tok hissetcegin kapasidede yediriyor mesela bana baklagil yazdı ögle ve akşam ögle 8 yemek kaşıgı akşam ise 4 yemek kaşıgı ve susuz bunlar sana örnek verdim bu bana özel ama mantık bu günlük ihtiyacın olan diyelim 1800 kalori doktor sana uygun 1600 kalori çıkartıyor 200 kalori yediklerinden açık bide spordan gelen günlük 250 kaloride ordan gelse 450 kalori temizden hergün açık olucak ve ayda 3-4 kilo zayıflıcan

• Düşük kalorili, lifli ve doyurucu şeyleri eklersen diyete; zaten açlığın belli oranda azalacaktır. Spor insanı acıktırır, bu doğal.

1|0
    0|0
  • Yiysij glemsi normal vücut enerji harcıyor sorun ne yedgin olucak er balık veya tavuk gbi gidalri yağsız tüketmek ve kilona boyuna gore karbonhidrat miktarını almak yani esmer pirinç bulgur nohut fasulye gbi tercihlerden biri sonrasında ise salata sebze

1|0
    0|0
  • Burda ki bilgilerin sağlıklı olcağını düşünmüyorum burda yorum yapanların bir çoğu kendine iyi gelen şeyleri yazacaktır fakat hiçkimsenin bir diyetisyen olmadığını düşünüyorum o yüzden senin profiline uygun en sağlıklı programı bir diyetisyen yazar genel olarak protein vitamin ağırlıklı beslenme programları yaparsan tabikide 0 şeker mantığıyla ilerlersen istediğin kilolara inmek çokta uzak değil

1|0
    0|0
  • dediklerimi uygularsan senin adına iyi olur spor sonrası geldiginde yulaf ezmesi ve mutlaka tavuk yumurta gibi protein içeren besinler tüketlemisin bunun yanında tam tahıllı ekmek tam buğday ekmeği çavdarlı ekmek tüketebilirsin yaktıgın kalorileri sana geri getirir fakat sağlıklı bir kalori alırsın ideal formuna daha rahat ulaşırsın

1|0
    0|0
  • yulaf ezmesini yogurla ya da ayranla her sabah 1 yemek kaşığı yulaf olacak şekilde tüket. o gun tum gun yemek yemesen yine aç hissetmezsin.
    tek sorun o lapayı yutmak :(

1|0
    0|0
  • O an başka birşeyler uğraş kafayı değil yani

1|0
    0|0
  • Spor yaparken daha çok iştahlı olman normal bunu önlemek için yemek yiyip sonra spor yapmalısın yediklerini eritirsin hemen

1|0
    0|0
  • simdi anlaticamda cok uzun surucek ya ama yinede yapilan yorumlarn %90 i yalan inanma agzi olan konusuyor

1|0
    0|0
  • Meyve ye tok tutuyo

1|0
    0|0
  • protein ile beslenmelisin, yulaf müsli ve yumurta, tavuk, bu gıdaları kesinlikle alıp ara öğün de hafif meyve, yoğurt tüketmelisin

1|0
    0|0
  • Proteini yüksek yiyecek ye. Yumurta et falan filan fistan

1|0
    0|0
  • spor yapmayarak 😀

1|0
    0|0
  • spordan sonra kahvaltı yap

1|0
    0|0
  • seks yaparak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bastırma zaten...
    eve gelınce ogle yemegını mutlaka proteınden yana kullan ve aksam sebze yemegı ye.

1|0
    0|0
  • Limon 🍋 lu su

1|0
    0|0
Yükleniyor...