Hayatınızda birine kafa attınız mı hiç?

ben bugün birine kafayı gömdüm ama resmen kafa travması geçirdim.hala başım ağrıyor,kaya gibi kafası vardı. kafayı atar atmaz çarpmanın şiddetiyle bir an "ulan acaba duvara mı kafa attım bune a.q" dedim. sizin başınızdan geçen kafa atma maceranız nedir

Güncellemeler:
uyusam bişey olur mu ya,beyin kanaması falan geçirmem dimi?
Uzun süren büyük acılar ,insanı zorbalaştırır/nietzsche ... buda son güncellemem olsun.sağlıcakla kalın.iyi geceler

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• tokat attım .

0|0
    0|0
  • hiç atmadım ya çok acır

0|0
    0|0
    • sorma ya,hemde ne acımak.iyide oturtamadım heralde,alnına denk geldi deyyusun :)

• atmadım :D ama çenesini sıktım

0|0
    0|0
  • atmadım ama komşunun biri çok sinirimi bozuyor yakındır

1|0
    0|0
    • kafa atmamanı tavsiye ederim,tokat at,yumruk at ama kafa atma

• onun 3 tane cadı kızı var yalnız beni döverler

• o zaman sende tek yakala ve yalnız gezme :)

• atmadım ama çok isterdim hevesim var kafa atmak gibi birine :d

0|0
    0|0
    • oturtabilirsen iyi de,benim gibi adamın alnına çakarsan kafayı bayaa kötü,travma geçiriyorsun resmen

• Tokat atttım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kafa atarken burnun yanına atacaksın ki adamın burnu kırılsın . Adamın kafasına kafa atarsan tabi travma geçirirsin.

0|0
    0|0
  • adamın kafasına vurursan tabi agırır burnunun ustune vurucan hem burun kirilir hem kafan agirmazdi sen nereye vurdun ?

0|0
    0|0
  • attım bunda fizik isin icine giriyor ya :D darbeyi vuran kafası acıyorsa darbeyi karsılayanın ki yarılıyor. ilginc bir teorem

0|0
    0|0
  • kaş bölgesindeki köşe kemikle at dağıtır duman edersin adamı

0|0
    0|0
    • denk getiremedim hacı,alnına geldi. heriftede beton gibi kafa varmış

• shaolin rahipleri senin vurduğun şekille kafatasını parçalayabiliyorlar kafa atarak

• Kafa, adamın alnına atılmaz... Burnuna atacaksın ki bişeye benzesin.

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce birinin burnunu kırdım kafa ile ama arkamdan konuşmuş ithoroz

0|0
    0|0
  • ben direk yumrukla girerim, hiç atmadım kafa

0|0
    0|0
  • Yaş 25-29 yalan...

0|0
    1|1
    • ne gibi bir yalan?

• ilk defa atmadım.bugün ciddi bir kavga ettim.onu paylaşıyorum

• O değilde geçen hafta eniştem sağlam kafa attıydı haplandıydım evde abime kuzene falan saldırıyom bunları yıktım ulan bira içiyorum orda bir kafa yedim tam buruna televizyonun oraya bir düştüm burnum hala ağrır düşün gerçi kafasına birayı indirdim sonra şerefsizin o ayrı

• atmadım bana atanlar vardı olan onlara oldu, benim burnum kanamaz, kaşım açılmaz dişlerimde dökülmez nasıl diyim yüzüm çok kemikli sert.

ben kafayı gömsem kırılır heralde burnu onun için kendmi biliyorum hiç atmadım.

0|0
    0|0
  • Çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...