Sanal alemde tanıştığınız arkadaşların,hayatınızdaki yeri ne?

bu sitede veyahut başka bir yerde sürekli konuştuğunuz samimiyet kurduğunuz sanal olsa bile arkadaş olduğunuz kişiler günlük hayatta aklınıza gelirrmi,neyapıyor ne ediyor diye düşünürmüsünüz?

sonuçta mesjlaşarak bir sürü zaman harcadığınız biri

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımdaki yerini kendisi belirler, kaliteli düzgün biriyse tabiki napıyor ne ediyor diye düşünürüm ;)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• o insanların bendeki yerini o insanların kaliteleri belirler yani karşımdaki benim için nerede olmak istiyorsa onu oraya koyarım

1|0
    0|0
  • denizliden bir arkadasım var kardes gibi olduk diyebilirim sanal diyip gecmemek lazım

1|1
    0|0
  • Değişebilir Sana alemdeki insan değil mi Yani oda arkadaşı Oda arkadaşın Tamam hepsinin farklı bir yeri var Ancak işte karşındaki kişiye bağlı bu bence Onunla arandaki diyaloğa , anlaşmanıza , verdiğin değere ve zaten mantıken bir sürü zaman harcadığı bir insanı insan düşünür Düşünmezse orada bir gariplik hasetlik ve vefasızlık olabilir diye düşünüyorum Ama aksine bir de şu var tabi yani zaten bugün yeterince konustuk az cok tahmin edebiliyorum naptığını gibi ya da yeterince konustuğunuz için aklınıza da gelmeyebilir İhtimaller.

0|0
    1|1
  • Senelerdir netteyim reel olarak görüştüğüm kişi sayıs 3-5 igeçmez. Eskiden forumlar vardı. Bende bir forumda epey takılmıştım, çok konuştuğumuz kişiler vardı, çoğu gitti azı kaldı. Şimdi facebbok gibi yerlerden muhabbetimiz devam ediyor.İnsan çok uzun süre sadece netten konuştuğu kişiyle reelden tanışnca bir garip oluyor. Bazen sesini dahi duymadğın adamla eski anıları yad etmek garip ama güzel birşey hakikaten.

0|0
    0|0
  • bana deger verdıgıne ınanırsam benım ıcın degerlidir

1|0
    0|0
  • gelebılıyor tabıkı

0|0
    0|0
  • düğününe gitcem yazın :D

1|0
    0|0
  • olabılır hanıı sana bıseler katıysa onu daha da cokk olmak ıstersın

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım olmayı haketmişse evet gelir aklıma , duygularım da gezinir .

0|0
    0|0
  • sesini duymadığım hiç kimsenin, PC de oyun oynarken öldürdüğüm adamlardan daha fazla bir değeri yok..

0|2
    0|0
  • Aynı fikirleri paylaştığın birini görünce bir tebessüm ve memnuniyet, bu kadar yerleri var. Reele taşınmadıkça fazlası olamıyor

0|0
    0|0
  • ha internet olmuş ha gerçek hayat olmuş sonuçta bir insanla bir şekilde tanışıyorsun muhabbet ediyorsun vs. o kişinin hayatındaki yerinin ne olacağını iki kişinin arasındaki uyum belirler.

0|0
    0|0
  • evet aklıma geliyor :)

0|0
    0|0
  • Sıfır

0|0
    0|2
  • starfish65 diye bir üyemiz var bugün çok merak ettim acaba hiç çay içtimi :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Aklıma gelen var, gelmeyen var..

1|1
    0|2
  • Tam ergenlikteyken sanaldan birine aşık olmuştum felaket bir şeydi hiç görme,dokunma yok ama aşık olmuştum işte :)

0|1
    0|1
  • Evet burdan olmasa da tanışıp görüştüğüm arkadaşlarım var.

0|1
    1|1
  • Evet gelir sonrada sorarım ne yaptıklarını.

1|1
    1|1
Yükleniyor...