Lütfen bir fikir verinn buna çok ihtiyacım var

eski sevgilimin arkadaşıyla bu sıralar yakınlaştık yani daha yakın konuşmaya başladık eski sevgilimle ayrılalı 1,5 yılı geçti ama hala bni seviyor bunu biliyor ve görüyorum ama arkadaşıyla da iyi anlaşıyorum böyle hoşlantı olacağını bilseydim baştan konuşmazdım ama insan bilemiyor kimden hoşlanacağını şimdi o çocukla daha yakın olmaktan ikisini de incitmekten arkadaşlıklarını bozmaktan korkuyorum ne yapmalıyım

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• hislerini incele ne yapmak istiyosun kimi seviyosun kimle mutlu oluyosun mutlu olucaksan buna inanıyosan eski sevgilinnin arkadaşıyla konuşmaya devam et kalbini dinle eski sevgilin eskide kalmş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence bırak yeni bir sayfa aç ilerde her tartısmada esi sevgilini konu eder zarar verir

1|0
    0|0
  • Bir kere arkadaslıklar %90 ihtimal bozulur Ama bozulmayabilir de Haricinde sen bunu yanlış olarak görmüyorsan rahatsız olmuyorsan senin açından sorun Konustuğun kişi de seninle o şekilde konusuyorsa rahatsız olduğunu pek sanmıyorum Fakat yine de ona yani konustuğun kişiye adım atmadan önce danışmakta yarar var.

0|0
    0|0
    • eski sevgilim baya üzülecek onu biliyorum ona düşman bile kesilebilir :(

• Yani söylediğim gibi kötü şeyler yaşanabilir Böyle bir adım atıcaksan veya atmak istiyorsan bu ve bu gibi sorunlara şimdiden hazırlıklı olmalısın.

• arkadaşı yakınmı uzakmı moruk

0|0
    0|0
  • Seviyorsan Peşini bırakma

0|0
    0|0
  • eğer ciddi bir hoşlantın yoksa sonuna kadar gitcek derecede muhabbete son ver derim.

0|0
    0|0
    • ciddi bir hoşlantı olmasına engel oluyorum resmen çünkü arkadaşlıklarını zedelemk istemem bir yandan geçmiş diyorum öte yandan onları düşünüyorum

• evt arada konuşurlar görüşürler

• ortamları aynı mı ? söylersin görüşmez gitgide arayı açar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...