Kac ayda kilo verebilirim?

haftada 3 gun kickbox (birer saat) ve 1 gun kos-yuru-kos (7 kilometre) yapmaya basladiiimm :) 1.78 boyum var 73 kiloyum sizce tahminen diyet degil de saglikli beslenmeyle de beraber ne kadar surede ideal kiloma ulasirim :)

Güncellemeler:
1ay ee?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • 1ay

cok tesekkurler cok yardimci oldunuz ama sormak istedigim yuksek kalorili beslenmeyip bir de bu soylediklerimi yapsam yaklasik bir 4 aya kadar falan fizigim oturur mu bunu sormak istemistim cunku bu sporda profesyonel olmak istiyorum kilo vermek icin yapmiyorum ama yol katedebilmek icin de cevik ve fit olmak gerekir bence

• 1ay

zaman vermek yalnış olur bu senın disiplinine çalışmana iradene baglı. prof olmak istyorsan fit olmak istyorsan yag oranın dusuk olmalı enaz %10 civarı ve formunu sureklı bu oranda tutmalısın bu nedenle iyi bir programda ilerlemlisin hem idman hem beslenme anlamında

En İyi Kız Görüşü

• Bir ayda iki üç kesn verirsin ve sana bu az gelmesin sağlıklı bir şekilde vermek hızlı vermekten iyidir sadece sağlıklı beslenmeyle verdim ben ayda 2 3 kilo ve sen spor yaptığındanda bahsediyorsun taş gibi olursun yeterki hızlı verme sonra o verdiklerini fazlasıyla alıyorsun

1|0
    0|0
    • 1ay

aynen zaten asiri kilom olmasigi icin 1 bile versem direkt gozukuyor ve hani spor da toparlar diye dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçi, bu kadar faaliyette bulunduğuna göre. Vücut ağırlığın ön planda olmaması lazım. Çünkü 1 kilo yağ tabakasının hacmi ile kas hacmi arasında dağlar kadar fark olduğu bir gerçek. Yerinde olsam fazla düşürmezdim.

1|0
    0|0
  • 2 ay

1|0
    0|0
  • evlenelim mi

1|0
    0|0
  • 3 - 4 aya ulaşırsın gibi duruyor.. ahh ama bunları yaptıktan sonra çoraplarını bana versen ya keşke :D :D

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende Muay thai başladım , bu daha etkili. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Sen bu azimle bir haftada fark edersin

1|0
    0|0
Yükleniyor...