Kapat

Kızlar kızlar erkekler kıyafetlerimize karışıyor peki siz ?sizin izin vermediğiniz giyim var mı?

kızlar kızlar erkekler kıyafetlerimize karışıyor peki siz ?sizin izin vermediğiniz giyim var mı? kızlardan kıskanabileceğiniz giyim

ben kısa şort ve parmak arası terlikle dolaşmasından hoşlanmam yanımda birde eşofmandan hoşlanmıyorum sokakta çarşıda pazarda mümkünse öyle dolaşmasını istemem

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Kusura bakmayın ama,Çorapsız Mini etek ve ucuk dekolte giyen kızlar,resmen kendilerini pazarlıyorlar.

Bir Bayan,vücudunu sadece kocasının karsısında sergiye cıkartmalı diye düsünüyorum.

3|3
    1|2
  • dizüstü kıyafete ve transparan kıyafete ve aşırı v yaka kıyafete ve sadece vajen bölgesini kapatan en kısa kot tarzı giyime karşıyım.

0|0
    0|0
  • Genel de giyim tarzımı çok kıskanırlar..ama ben dinlemem..

0|0
    0|0
  • ya boylee asırıya kacmadan hanıı benımde gordugum gıyısıne karısmam ama hanı boyle sey se hanıı kesınlıkle olmazzzz

0|0
    0|0
  • pek karışmam çünkü nerede ne giyeceğine karar veremeyecek insanla beraber olmam .

1|0
    1|0
  • eski sevgilim kısa kollu gömlek giymemi istemezdi.

0|0
    0|0
  • geçen sene göğüs dekoltesi giydim düzgün bişey giy kılların gözükyo dedi :/

1|0
    0|0
  • Eşofman tahrik edici tabi siz de haklısınız

0|1
    1|0
    • sıkıntılı millet :D ben her yere eşofman kapri giyerek giderim.. kışın karda bile vazgeçilmezimdir düğünler dahil bir kere eşofman kalmadı kot gymek zrunda kalmıştım insanların tepkisi neydi öyle yaa -.-

• cok ilginc bir sevgilım normal bol boxer giymemi yasaklamıstı...

0|0
    0|0
  • Sadece tùrban giyemez.onun harici kendine yakışan rahat.ettiği taşıyabildiği herşeyi giyer

0|2
    3|4
  • kısa şort ve parmak arası terlikle dolaşırsa tacize mi uğrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kırmızı pantolon giymesinler lütfen.

Not: üye adını çok beğendim.

1|0
    0|0
  • dar pantolon giymesin, plajda short giysin, ... ben bunla yetinim baya bir kiskanmaya basladim cunku :)

0|0
    0|0
  • link bunlar nasıl bir akla hizmet ediyor

0|0
    0|0
  • ben karışmam ama o bana kısa etek giyme dediğinde, ben senin pantalon boyuna karışıyormuyum dedim cevap gelmemişti, zaten benim sınırlarım var kimse kimsenin özel alanına girmesin bence

1|0
    1|0
  • çok salaş gezmesin. :)

çünkü acayip çekici oluyor öyle. sadece ben görmeliyim o halde. :)

1|0
    0|0
  • sevgilim yok ama erkekte hoşlanmadığım tarz kesinlikle renkli pantolanlar onun haricinde giyimine fazla karısmam saygı duyarım

0|0
    0|0
  • izin vermediğim değil ama giydiğinde soğuyacağım şeyler var.

nefret ediyorum bu huyumdan:/

1|0
    0|0
  • bn erkeklerde sadece parmak arası terliği sevmem ama kendi tercihi der saygı duyarımm

1|0
    0|0
  • pantolonları diz kapağına kadar düşmesin lütfen rica ediyorum

0|0
    0|0
  • tabı kı gıyme dıyemm ama bazı hallerı var kı bakmadan edemıyorum sadece bana gorunse o hallerıyle:)

0|0
    0|0
    • mesela ?

• herkes de dgısıyrdr elbette ama beyza bır gomlegı var onu gıyınce fena genelde rahat spor seyler daha cok etkı yaratıyr ama bende

Yükleniyor...