Kavak yelleri tadında bir ask hikayesi... bakın noolur icinden cıkamıyorum bu denklemın

ben x i seviyodum xin en yakın arkadası bana asık olmuştu oyuzden x le cıkamadık. üniye basladık ben y ile cıkmaya basladım unutmak icin derken y yi sevdim.. 1 yıl sonra x dediki y den ayrılırsan cıkabiliriz, bende bunu azarladım bir güzel cünkü y yi kaybetme korkum vardı. birkac zaman sonra bir baktım x en yakın arkadası olan baska bir kızla cıkmaya baslamıs. ve ben y den ayrılmak üzereyim. X İ GERİ KAZANMA SANSIM NEKADAR? KAZANABİLİRMİYİM...mesajlarıma bile cevap vermiyor..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• z yi bulsan da kurtulsan ıkısındende

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir erkek bir kadına " Ondan ayrıl biz çıkalım " diyorsa Ne Adamdır, ne de Midesi vardır. Sadece seninle sevişmek istiyor.

Ha senin de istediğin buysa bişi diyemem tabi. Dallas gibisiniz valla.

0|0
    0|0
  • Kavak yellerinden sonrasını okumadım 10 kişi birbirini çevirip durmuyormuydu orda

0|0
    0|0
  • Anaaam yine x li ye li denklem :) geçen buna benzer bir denklem yine vardı sen miydin yine?

1|0
    0|0
  • siz kadınları anlamıyorum pardon çocukları =)

0|0
    0|0
  • girerken sormadın ki şimdi de sorma :D

0|0
    0|0
  • tamam.

0|0
    0|0
  • Geri dönmez ve dönmemesinden daha normal,daha doğalda bir şey olamaz.

0|0
    0|0
  • Gaynım bana atladııı. Eniştemle baldızımı yatakta yakaladım. bu ne böyle siz ne değişik adamlarsınız :D

1|0
    0|0
  • 2x+24=? bulursan x in nee bok olduğunu anlarız :D

1|0
    0|0
  • Ahci usaga, usak bahcivana, bahcivan hizmetciye sonra hepsi usaga durumu yani... Tren olmus sizden

0|0
    0|0
  • Sıfır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• X,Y ne mk Ahmet Mehmet desene şunlara.

Çok fazla bilinmeyen var burda.

Otur ağla sen.

0|0
    0|0
  • Öncelikle x'in bir karekökünü al.Sonra y'yi yok et.Aşkını da birinci dereceden bir bilinmeyenli denkleme dönüştür.Sonra gel!.:D

0|0
    0|0
  • maaşallah :) x geri dönmez bence

0|0
    0|0
  • kavak yelleri gibiyse aşkınız çocuklar için dna testi yaptırmanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • zor bir x-y denklemi :D :D:D dönmez bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...